Bikiinifitnessi maailmameister Arida Muru: minus on nii palju naiselikkust, et seda on raske kaotada

Kell 21.30 algavas TTV "Spordisõbrad" on külas tänavune bikiinifitnessi maailmameister, Eesti aasta naissportlase nominent Arida Muru.

Pilt: TTV

Bikiinifitnessi maailmameister Arida Muru: minus on nii palju naiselikkust, et seda on raske kaotada (1)

Toimetaja: Moonika Tuul

Kell 21.30 algavas TTV "Spordisõbrad" on külas tänavune bikiinifitnessi maailmameister, Eesti aasta naissportlase nominent Arida Muru.

"Naiselikkus on vaataja silmades. Teen sporti enesetunde heaks ja arvan, et minus on nii palju seda naiselikkust, et seda on raske kaotada," sõnas Muru vastuseks saatejuhi küsimusele, kas ta ei karda, et bikiinifitnessiga tegelemine võib kaotada tema naiselikke jooni.

Pikemalt tuleb juttu korvpallist. Saksamaa tippklubi Bambergi hingekirja kuuluvad Kristian Kullamäe ja Henri Drell räägivad oma igapäevastest võitlustest põhimeeeskonda pääsemise nimel. "See ongi noore mängija asi, peab kõvasti treeningtunde olema ja nii noored arenevadki. Ei ole nii nagu vanematel meestel, et piisab üksikutest trennidest ja mängudest. Kindlasti on raske, aga tuleb hakkama saada," selgitas Kullamäe.

"ProA on noorte arendamise sats. Seal keskendume erinevate elementide arendamisele: pallitehnika, kaitseasendid ja viskamine. Meeste trennis teed soojenduse ära, jooksed paar korda edasi-tagasi kris-krosi, kerge venitamine ja siis läheb 5-5 taktikaks. Erinevad on nad kindlasti," rääkis Drell duubel- ja põhimeeskonna treeningute erinevusest.

Loomulikult ei puudu saatest ka eksperiment, mis viib spordisõbrad seekord kokku 3x3 korvpalli selle aasta Eesti koondislastega. Nii koondise mängija Jaan Puidet kui ka peatreener Siim Raudla kinnitavad, et eesmärgiks on jõuda 2020. aasta Tokyo olümpiamängudele.

"See on täiesti reaalne. Oleme selle pikema sihi võtnud. Järgmine aasta on veel ka maailmameistrivõistlused, mis on samuti suur siht. Aga jah, vaatame juba pikemalt Tokyo poole, läbi kvalifikatsiooniturniiride peab sinna pääsema. Üritame kõik selleks teha, et see teoks saaks," rääkis Raudla.
Vaata lisainfot facebook.com/Spordisobrad

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...