11 kommentaari

lahendada Poltoraniniga

Vasta kommentaarile

Tundub eesmärgiks Aleksei Poltoranin parajalt valmistumas võistluseks. Kasahstani kodanik Altai eelmägedest.

Aja Lugu

Vasta kommentaarile

Mida teeksite teie kui mängite suure summa peale kaarte ja teie mängupartner teeb sohki?
1.Kas annaksite andeks ja mängiks edasi järgmise summa peale?
2. Kas kasutaksite füüsilist vägivalda?
3........
Täpselt sama seis on ka spordis. Mängus on suured summad ja tihti ka suur au ja eluaegne kuulsus.

kahte lehte esmalt

Vasta kommentaarile

Kas siiski esmalt peaks suusatajad kaheks jagama invaliidid- astmaatikud ja terved WADA nimelise MTÜ oskusliku juhatuse all. Las invaliididel on ühed võistlused ja tervetel omad vast nii saab ka veredopsiga teat sotti niimoodi talitades. Miks ei saa invaliididele omaette võitlusi korraldada tegu ju ametlike paberitega invaliididega milles nüüd lugu teat humanism peaks ikka maailmas olemas olema onju? Vähemalt Põhjamaades.

X

Vasta kommentaarile

See on nõiajaht. Riskitakse tervisega, hirm ja häbi on suurimad karistused, aga võtta paljulapseliselt isalt tööluba, on liig.
Töörügajad on oldud Eesti nimel, uskumatu karistus Sõõrumaalt.

ilmselt veri

Vasta kommentaarile

Ühed võidavad kogu aeg ilmselt põhjus on veres neil selline veri sobilik suusatamiseks nii või? Selgitaks mõni asjatundja eri rahvastel erinev veri on nii? Teab keegi või ei huvita?

tiit postitas:

vaata, mida teevad Norra lapsed ja mida Eesti omad liikumises, tervislikes eluviiisides. No Norra ühiskond ongi nii mitu korda sportlikum ja tervislikum, kui Eesti oma. Eesti ausad medalid spordis tulin tänu noukogude koolisüsteemile ja ka kahelehmapidajatele kodudele maal. Tänapäeval ei tohi laps maatööd teha ja ka põllumajanduses on kõik mehhaniseeritud ja mürgitatud. Ja mingid spordisaalid ei ole eluviisiga võrreldes olulised. Eesti ühiskond on spordi ja liikuvuse mõttes aina allamäge läinud ja üks osa on ka nn selles heaolus või näiteks kui soodustatakse riigi tasandil ja lobi sunnil magustatud jooke jooma. See ühsikond on pekkis ja ausa spordi najal pole meil mõtet teiste tervemate või suuremate ühiskonadadega võidelda. Kusjuures vene ajal olid väga populaarsed Eesti- sisesed võistlused - kuidas nüüd lood on?

mäti

Vasta kommentaarile

Kogu kapitalism on ju suur pettus, mille sisu seisneb ressursside ümberjagamist - ilma loodusressurside hävitamiseta kapitalism ei toimiks. Miks peaks kapitalistlik sport olema aus, kui peamine on kui palju raha teenitakse ja kes saab hauda rohkem varandust kaasa.

W.

Vasta kommentaarile

Aga üks kahtlusalune on jäänud väga tagasihoidlikult varju. Ja see on Šmigun, ka temast oli juttu ja viiteid piisavalt. Aga ei, lidus välismaale ja kutsetele vaatamata kallist kodumaad ei külastanud. Nüüd on oravate selja taga nagu puhas prillikivi. Veel üks kellest räägiti kui vahendajast oli Toomas Savi. Ja jälle orav.

mai postitas:

ei saa aru, kuidas saab jürgen ligi smiguniga koos ühes parteis olla - kas pole viimane ikkagi sisserändaja tütar?

W.

Vasta kommentaarile

Aga Šmigunist vaikitakse. Kuid sel ajal räägiti temast mitte vähem kui Veerpalust. Lidus välismaale ja kutsetele kodumaad külastada vältis. Nüüd puges oravate seljataha ja on puhas nagu prillikivi. Ka Toomas Savil, samuti orav, oli omad probleemid.

Laadimine...Laadimine...