FOTOD JA VIDEOD! Mis toimus UEFA Superkarika fännialal?

Tallinnas tehti superkarikafinaali ajalugu - esimene värav löödi juba 51. sekundil. Vaata, mis toimus fännialal Vabaduse väljakul ja mida arvavad Hispaania jalgpallisõbrad Tallinnast!

Pilt: Dmitri Povilaitis

Toimetaja: Moonika Tuul

Jalgpallisõpradel oli, mida vaadata. Lisaajale läinud mängus löödi kokku 6 väravat. 51. sekundil löödud esimene värav tõi ka rekordi - see oli superkarikafinaalide ajaloo kiireim.

34images

Pealinn tegi juttu ka mängu vaatama tulnud hispaanlastega.

Aiby, Manuel ja Riz: "Teie linn on väike ja väga ilus, kohalikud inimesed on väga sõbralikud."

Martin ja Gonzalo: "Tallinn on väga imeline linn. "

Juan-Antonio ja Suzanna: "Sõime metsseapraadi ja jõime eesti õlut."

Vabaduse väljaku fännialal esines Liis Lemsalu.

46images

Madridi Atletico alistas Tallinnas Lilleküla staadionil 43. Euroopa superkarika kohtumise lisaajal Madridi Reali 4:2 (2:2, 1:1).

Otseülekannet jälgisid sajad miljonid inimesed kogu maailmas.

Diego Costa viis Atletico juba avapoolaja 51. sekundil juhtima. Kui mängitud oli 27 minutit, siis vastas Gareth Bale'i tsenderduse järel täpse pealöögiga Karim Benzema. Teisel poolajal viis Sergio Ramose penalti omakorda ette Reali, kuid Costa teine värav viigistas taas seisu.

Lisaaja üheksandal minutil saatis Saúl Ñíguez Esclápez pärast Reali kaitsjate eksimust palli ülemisse ristnurka. Järgmise hoobi andis Realile viis minutit hiljem Jorge Resurrección Merodio ehk Koke, kes saatis palli võrku pärast Costa eeltööd.