FOTOD! Nike Noortejooks tegi uue osalejate rekordi

Eile alanud Tallinna Maratoni kolmepäevase ürituste programmi avas Nike Noortejooks, mille võitis meestest Olavi Allase ja naistest viis võidukarika koju Laura Maasik.

Pilt: Ilja Matusihis

Toimetas: Triin Oja

Olavi Allase 5 km pikkuse distantsi aeg oli 14:55. Teise koha sai Mark Abner 15:01-ga ja tema järel finišeeris Karl Mäe 15:02-ga.

19images

Naistest parimana finišeeris üldarvestuse 23. kohal Laura Maasik ajaga 17:36.

"Rada on Nike Noortejooksul alati ilus ja võrreldes teiste rahvajooksudega eriline. 5km on ka mõnus ja piisav distants!" ütles Maasik pärast jooksu. Naistest lõpetas teisena Kelly Nevolihhin ajaga 17:41 ja kolmandana jõudis finišisse Elery Zadonski 17:47-ga.

Nike Noortejooksul osales esmakordselt üle 4000 liikumisharrastaja. Noortejooksu raames toimus Vabaduse väljakul ka kontsert, kus astusid üles Daniel Levi & band ja Maian.