Lasnamäe Pae Pargi Rahvajooksust võttis osa 300 sportlast

Lasnamäe Linnaosa Valitsus korraldas Pae Pargi Rahvajooksu, kuhu kogunes ligi 300 inimest. Üritus toimus koostöös Stamina ja Sparta Spordiklubiga. Tegemist oli sportliku kogupereüritusega, kus lisaks ajavõtuga jooksule toimusid erinevad tegevused lastele.

Pilt: Lasnamäe LOV

Kolmapäeval, 24.mail toimus Lasnamäel Pae Pargi Rahvajooks. Toimusid lastejooks, ajavõtuga jooks, ajavõtuta jooks, kepikõnnitreening, Tai Chi treening,  lapsed said mängida jalgpalli, hüpata batuudil ning kõigile soovijatele tehti näomaalinguid. Kõik tegevused olid tasuta. Ajavõtuga jooksu (distants 4,8 km) võitjaks sai Sergei Rjabõškin, kellest sai kahekordne Pae Pargi Rahvajooksu võitja. Naiste seas kerkis võitjaks Alla Kedrova. Naisjuunioride arvestuses võitjaks tuli Margaret Tartter, meesjuunioride seas kerkis võitjaks Antot Zaporožets ja veteranide võitjaks tuli Vladimir Frolov. Jooksul osales ka tuntud maratonaar Roman Fosti. Päeva juhtis Riho Järveläinen.

Lastele oli Pae Pargi Rahvajooksul tegevust palju. Terve ürituse vältel said kõik tasuta hüpata Batuudijussi batuudil ning kõik soovijad said ilusa näomaalingu teha. Lisaks oli võimalik ürituse vältel  FC Radina treenerite käe all mängida jalgpalli ja teha erinevaid jalgpalli harjutusi. Kõik lastejooksul osalejad said Lasnamäe Linnaosa Valitsuse poolt ka väikesed meened kohapeal.

"Mul on väga hea meel, et lasnamäelased nii aktiivselt võtavad osa sportlikest üritustest.  Pae park on väga sobiv koht spordi tegemiseks, eriti jooksu harrastamiseks, pakkudes oma tõusude ja käänakutega nii silmailu kui ka piisavalt koormust. Sel aastal toimus Pae Pargi Rahvajooks juba teist korda ja üritus igati õnnestus, ilmaga on vedanud ja kohale tuli ligi 300 osalejat. Kindlasti pakume linnaosa elanikele sportlikke üritusi ka edaspidi," sõnas Lasnamäe linnaosa vanem, kes samuti osales rahvajooksul.