Linna parimad noorsportlased on Kelly Sildaru ja Anete Kõrve

Tänavused parimad noorsportlased on vigursuusataja Kelly Sildaru, taekwondo kahevõistleja Anni Ermel, karateka Li Lirisiman, maletaja Marga-reth Olde ning wushu võitleja Anete Kõrve.

Pilt: Scanpix

Linna parimad noorsportlased on Kelly Sildaru ja Anete Kõrve

Tänavused parimad noorsportlased on vigursuusataja Kelly Sildaru, taekwondo kahevõistleja Anni Ermel, karateka Li Lirisiman, maletaja Marga-reth Olde ning wushu võitleja Anete Kõrve.

Linn tunnustas raekojas pealinna tublisid noorsportlasi ja nende treenereid, kes on edukalt esinenud noorte ja juunioride rahvusvahelistel tiitlivõistlustel. Abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul soovib linn väärtustada noorte pingutusi ja toetada nende edasisi püüdlusi sporditeel.
"Tunnustame neid Tallinna 15-23-aastaseid noorsportlasi, kes on saavutanud kõrgeid kohti noorte ja juunioride tiitlivõistlustel, ning nende treenereid," ütles Belobrovtsev. "Tänavu toetame 32 noorsportlast ja nende treenereid ning sportmängude võistkondi kokku 24 800 euroga."


Tallinna parimate noor-sportlaste hulgas on Kelly Sildaru, kes võitis mullu  juunioride MM tiitli vigursuusatamises ja pargisõidus, juunioride maailmameister taekwondo kahevõistluses Anni Ermel, juunioride Euroopa meister karates Li Lirisiman, kahekordne Euroopa meister kiirmales ja välkmales Margareth Olde ning juunioride Euroopa meister wushus Anete Kõrve.


Lisaks pälvis Anna Sokk juunioride EM-il karates 3. koha, Viktoria Vesso kadettide EM-il maadluses 3. koha ja noorte olümpiamängudel maadluses 5. koha; Richard Karelson kadettide EM-il maadluses 3. ja kadettide MM-l maadluses 5. koha; Abigail Tikerpalu õpilaste EM-il maadluses 3. koha; Adelina Beljajeva noorte olümpiamängudel võistkondliku 2. koha; Grete Olde noorte EM-il välkmales 2. ja kiirmales 2. koha; Arida Muru juunioride MM-l kulturismis ja fitnessis 2. koha; Artjom Kitšinski juunioride (U18) MM-il kick-boxingus 3. koha.  


Teiste seas osutusid 2018. a tulemuste põhjal Tallinna parimateks noorsportlasteks Karoliine Loit, Kevin Melvin Aasav, Ken-Mark Minkovski, Marta Ossipova, Maria Katariina Roihu, Johanna Triinu Kažjava, Maarja Plaser, Mathilde Manuela Nigul, Kertu Kaare, Johannes Erm, Anna Maria Orel, Eva-Lotta Kiibus, Mai Narva, Andzej Gedzo, Karl Männik, Matz Topkin, Robin Liksor, Kaspar Paul Loik ja Marita Sukko.


Edukamateks noorte sportmängude võistkondadeks said Tallinna JK Legion U17 jalgpallimeeskond, Sparta Team Automaailm U19 saalihokimeeskond ja Audentese SK U18 korvpallinaiskond.

Laadimine...Laadimine...