Sport

Te(a)chIn Sport motiveerib noori aktiivsusele

Te(a)chIn Sport motiveerib noori aktiivsusele

Tallinnas toimus projekti Te(a)chIn Sport rahvusvaheline seminar, mille eesmärgiks oli digitaalseid tööriistu kasutades motiveerida noori rohkem tervist edendavate füüsiliste tegevustega tegelema. Seminari eesmärgiks oli rahvusvahelsie kogemuse jagamine spordialasest suhtlusest kohalike ja riiklike institutsioonidega ning algava uurimistöö faasi arutamine.

PEAMINISTER SPORDI-, KULTUURI- JA TEADUSPREEMIATE JAGAMISEL: Ainult vaimne rikkus tagab eestluse püsimise

PEAMINISTER SPORDI-, KULTUURI- JA TEADUSPREEMIATE JAGAMISEL: Ainult vaimne rikkus tagab eestluse püsimise (1)

Peaminister Jüri Ratas, haridus- ja teadusminister Mailis Reps ning kultuuriminister Indrek Saar andsid tesipäeval Läänemaa Ühisgümnaasiumis üle eelmise aasta riigi teaduspreemiad, F. J. Wiedemanni keeleauhinna ning spordi- ja kultuuripreemiad. "Eesti vabariik on oma 100. aastapäeva künnisel veel üsna noor ja meie kõrgkultuurilised pürgimised sellest napilt poole nooremad, siiski oleme leidnud oma austustäratava koha ning edukalt lõimunud maailmakultuuri osaks," rääkis Ratas.

FOTOD! Tallinn tunnustas oma parimaid noorsportlasi

FOTOD! Tallinn tunnustas oma parimaid noorsportlasi

"Suur rõõm on selle üle, et ainuüksi tiitlivõistlustel ja noorte olümpiafestivalil, nii talvisel kui suvisel – võitsid medali lausa 13 noorsportlast," sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev. Tallinna parimate noorsportlaste hulgas on ka sel aastal kahekordne maailmameister vigursuusatamise pargi ja rennisõidus Kelly Sildaru.

Eesti delegatsioon võeti ametlikult olümpiaküla liikmeks

Eesti delegatsioon võeti ametlikult olümpiaküla liikmeks

Täna PyeongChangi Olümpiakülas toimunud tervitustseremoonial võeti Eesti delegatsioon ametlikult Olümpiaküla liikmeks, mille keskväljakul heisati riigi hümni saatel ka Eesti lipp. Traditsioonilisel tervitustseremoonial Olümpiaküla keskväljakul osales Eesti delegatsioonist nii sportlasi, treenereid kui ka taustajõudude esindajaid.

Port Venemaa dopinguskandaalist: süüdi on nii riik kui sportlased

Port Venemaa dopinguskandaalist: süüdi on nii riik kui sportlased (1)

"See on selline olukord, kus isegi puhtad sportlased näevad, mis toimub," rääkis spordibioloog Kristjan Port. "Selles kultuuriruumis toetatakse seda, kuna riigi jaoks ei ole olümpiamängud sportlaste vaheline rivaalitsemine, vaid riigi küsimus - sõda ilma relvadeta, seda on ka mitu korda öeldud."

FOTOD: Soome hokifännid ja -mängijad vallutasid Tallinna

FOTOD: Soome hokifännid ja -mängijad vallutasid Tallinna

"Tondiraba jäähall on isegi parem, kui see, mis meil Soomes on," põhjendas Soome hokimeeskonna Pelicansi peatreener Petri Matikainen, miks Soome hoki kõrgliiga esimest korda ajaloos väljaspool kodumaad toimunud mäng peeti just Tallinnas. Kaks Soome tippklubi, Hämeenlinna HPK ja Lahti Pelicans, tegid laupäeva õhtul Tallinnas Soome hokiajalugu. Nimelt oli see esimene kord kunagi, kui Soome hoki kõrgliiga, ehk SM-liiga, mäng toimus väljaspool Soome piire.

Reet Pooli terviseloeng tutvustab treeningu ja toitumise seoseid

Reet Pooli terviseloeng tutvustab treeningu ja toitumise seoseid

Teisipäeval, 23. jaanuaril kell 17.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu suures saalis (Estonia pst 8) Reet Pooli loeng „Trenn ja toitumine“, kus tuleb juttu sellest, kes peaks trenni tegema ja miks, samuti söömisest nii- ja naamoodi. Loengu sihtrühm on soliidses eas inimesed.

Isvara joogakool alustab noorte joogatundidega

Isvara joogakool alustab noorte joogatundidega

Juba eeloleval kolmapäeval, 10. jaanuaril pakub Isvara Jooga 16–19-aastastele keskkooliõpilastele noortejoogat. Huvi korral võib aga liituda ka juba alates 12. eluaastast. Kavas on osaliselt läbi võtta joogakooli 1. taseme kursuse teooriat ja teha joogapraktikat.

Selgusid "Aasta sportlane 2017" nominendid

Selgusid "Aasta sportlane 2017" nominendid

"Aasta sportlane 2017" valimisel on selgunud rahva, spordiorganisatsioonide ja spordiajakirjanike hääletuse tulemusel Aasta meessportlase, Aasta naissportlase, Aasta võistkonna ja Aasta treeneri kategooriate neli ametlikku nominenti.

Tule Kõlvartiga tasuta sportima!

Tule Kõlvartiga tasuta sportima!

30. novembril kella 8-9 hommikul toimuvad Sõle spordikeskuses, Lasnamäe kergejõustikuhallis ning Tallinna spordihallis tasuta trennid parimate treenerite juhendamisel.

Laadimine...Laadimine...