Raimond Kaljulaiust sai Põhja-Tallinna JK Volta president

Põhja-Tallinna jalgpalliklubi Volta tutvustas eile Stroomi ranna jalgpalliplatsil toimunud pressiüritusel klubi uut presidenti, kelleks sai linnaosa vanem Raimond Kaljulaid.

Pilt: Põhja-Tallinna JK Volta

Raimond Kaljulaiust sai Põhja-Tallinna JK Volta president

Põhja-Tallinna jalgpalliklubi Volta tutvustas eile Stroomi ranna jalgpalliplatsil toimunud pressiüritusel klubi uut presidenti, kelleks sai linnaosa vanem Raimond Kaljulaid.

Eelmise aasta septembris tegevust alustanud Põhja-Tallinna JK Volta on vähem kui aastaga kasvanud üheks suuremaks Põhja-Tallinna spordiorganisatsiooniks, kus 8 treeneri käe all osaleb jalgpallitreeningutel 150 erinevas vanuses noort. Eesti jalgpallikoondise endise peatreeneri Tarmo Rüütli juhendatav JK Volta esindusmeeskond mängib tänavu Eesti meistrivõistluste III liigas, olles seal liider. Viimastes mängudes alistati endiseid Eesti koondislasi ühendav FC Retro 6:2 ja KSK Štrommi koguni 15:0.

Klubi juhatuse esimehe Raimo Nõu sõnul on Raimond Kaljulaid klubile hea president: "Tema igapäevane tegevus linnaosa vanemana on näidanud, et ta hoolib meie linnaosa käekäigust ja ka meie tegevusest. Kui Pirital, Lasnamäel, kesklinnas ja Nõmmel on aastaid tegutsenud tugevad jalgpalliklubid, siis miks mitte ei võiks ka Põhja-Tallinnas olla kogukonda ühendav ning lastele eneseteostusvõimalust pakkuv klubi edukas." 

Klubi värske president Kaljulaid mõtles enda sõnul enne ettepaneku vastuvõtmist sellele tõsiselt kuu aega. "Pidasin nõu muuhulgas ka oma sõbra Jüri Ratasega, kellel on pikk korvpalliliidu kogemus," lausus Kaljulaid. "Jüri ütles mulle, et kõige olulisem on see, kas ma tunnen endas entusiasmi ja energiat sellesse projekti päriselt aega panustada. Ma ütlesin, et tunnen, ja sellepärast ma nüüd siin olengi. Minu meelest on see väga suure entusiasmiga ja hea emotsionaalse energiaga tehtud klubi. Mulle isiklikult on kõige olulisem see, et võimalikult paljudel Põhja-Tallinna ja Tallinna noortel oleks võimalus sporti teha ja jalgpalli mängima õppida. Miks mitte ei võiks neist parimad tõusta välja kuni rahvusvahelise tasemeni."

Uue presidendi tuleku üle avaldas heameelt ka JK Volta peatreener Tarmo Rüütli. "Kui ei oleks selliseid inimesi, kes toetavad nii sõna kui ka teoga, siis oleks palju raskem, aga praegusel hetkel on meil kõik noored treenerid hingega asja kallal ja ma tunnen, et olen heasse seltskonda sattunud," sõnas Rüütli. "Ma olen väga rahul, et ka Raimond Kaljulaid meiega liitus, ja loodame, et koostöö jääb püsima pikkadeks aastateks."

Pressikonverentsi lõppedes paigutasid Kaljulaid, Nõu ja Rüütli Stroomi ranna jalgpalliplatsi väravatele ka uued väravavõrgud, et iga linnaosa elanik saaks soovi korral jalgpalli mängida ja osavuse proovile panna. Antud jalgpalliplats asub Pelguranna ja Puhangu tn nurgal ning on linlastele tasuta kasutatav. 

Laadimine...Laadimine...