Täielikult uuendatud Kalev Spa loodab uksed avada märtsi lõpus

Suuremad ehitustööd on praeguseks lõppenud, uuenenud veekeskus ning spordiklubi loodetakse avada märtsikuu lõpus.

Pilt: Tühi vana ujula, foto: Scanpix

Täielikult uuendatud Kalev Spa loodab uksed avada märtsi lõpus

Toimetaja: Juuli Nemvalts

Suuremad ehitustööd on praeguseks lõppenud, uuenenud veekeskus ning spordiklubi loodetakse avada märtsikuu lõpus.

"Hoone on ehituslikult valmis ja on jäänud veel viimased sisustustööd, kuid ootame hetkel kasutusloa menetlust. Basseinid on juba veega täidetud ning ka saunad testimiseks soojas, seega loodame veekeskuse avada märtsi lõpuks," ütles Kalev Spa turundusspetsialist Heleri Prants BNS-ile. Täpne kuupäev, mil keskus avatakse, ei ole praegu veel selgunud.

Kalev Spa ehitustööd pidid algselt valmima tunamullu sügisel. Renoveerimistööd pikenesid seetõttu, et tööde käigus ilmnes hoone osade ehituskonstruktsioonide oodatust halvem seisukord. Sellest tulenevalt oli vaja teha uusi ekspertiise ja põhiprojekti muudatusi, mis tõid kaasa täiendava ajakulu.

Lisaks kallines ka tööde kogumaksumus esialgselt 5 miljonilt eurolt ligikaudu 11 miljoni euroni.

Renoveerimise- ja ehitusprojekti käigus uuendati kogu veekeskust, kuhu lisandus uusi atraktsioone, lõõgastusbassein, saunasid ja mullivanne. Täielikult renoveeriti laste treeningu- ja vesiaeroobikabasseinid ning lastebassein.

Sportlastele ja harrastusujujatele säilisid täies mahus nii 50-meetrine bassein kui ka hüppetornid. Uue teenusena lisandus ka vaikne spaa- ja lõõgastusala. Veekeskuse sisse ehitati ühtlasi osaline vahekorrus, kuhu rajati uued spordiklubi ruumid. Lisaks uuendati kogu ventilatsioonisüsteem, kõik torustikud ja elektrivõrk.

Tööde käigus lisandus hotelli 22 uut vanalinna-ja pargivaatega superior-klassi tuba, samuti rajati uus restoran koos väliterrassiga.

 

Laadimine...Laadimine...