Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhiks saab Aivo Normak

"Aivo Normakul on ette näidata häid tulemusi nii kergejõustiklasena, treenerina kui ka spordi funktsionäärina," sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Pilt: Raepress

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhiks saab Aivo Normak

Toimetaja: Moonika Tuul

"Aivo Normakul on ette näidata häid tulemusi nii kergejõustiklasena, treenerina kui ka spordi funktsionäärina," sõnas abilinnapea Vadim Belobrovtsev.

Tallinna Linnavalitsus nimetas tänasel istungil Aivo Normaku Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja ametikohale alates 4. jaanuarist 2019.

Abilinnapea Vadim Belobrovtsev nentis, et Aivo Normaku nimi ei vaja spordiringkondades laiemat tutvustamist. "Aivo Normakul on ette näidata häid tulemusi nii kergejõustiklasena, treenerina kui ka spordi funktsionäärina,"sõnas Belobrovtsev. "Seetõttu on mul siiralt hea meel selle üle, et järjekordselt on üks rikkaliku pagasiga juht otsustanud jagada oma kogemusi ning soovib panustada pealinna spordi ja noorsootöö arengusse. Soovin vastvalitud juhile kordaminekuid ja edukat starti uues ametis.“

Ühtlasi möönis abilinnapea, et Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koondab pikaajaliste kogemustega oma ala professionaale, kes koostöös on võimelised viima pealinna spordi- ja noorsoovaldkonna uude arengujärku.

Tulevane Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juht Aivo Normak väljendas heameelt valituks osutumise üle. "Eesti suurima omavalitsuse spordi ja noorsootöö korraldamine ja arendamine on suur väljakutse ning loomulikult ka suur vastutus. Tallinnas elab rohkem kui kolmandik kogu Eesti elanikkonnast. Seeläbi on Tallinn ka paljude valdkondade arendamisel Eesti veduriks – sh sport ja noorsootöö,"sõnas Normak.

"See loob fooni kõrgendatud ootusteks pakutavate teenuste, loodud võimaluste, toetusmeetmete jm kvaliteedi osas. Toon endaga kaasa kogemusi ja vaate väljastpoolt linnasüsteemi, mis saab loodetavasti olema heaks tõukeks Tallinna spordi ja noorsootöö edasisele arengule.“

Aivo Normak lõpetas 2001. aastal Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna ning tal on mitmekülgne ja pikaajaline töökogemus spordivaldkonnaga seotud asutustes.

Aivo Normakule määratakse põhipalk vastavalt Tallinna Linnavolikogu 12. juuni 2014 määrusele "Tallinna linna ametiasutuste palgajuhend“.

Laadimine...Laadimine...