Tallinna Spordikool on rekordite ja medalite kasvulava

Tänavu viiendat hooaega lõpetav Tallinna Spordikool avab vastuvõtu järgmiseks kaheks hooajaks, taotlusi saab esitada 27. maini.

Pilt: erakogu
Sport Haridus

Tallinna Spordikool on rekordite ja medalite kasvulava

Toimetaja: Vesta Reest

Tänavu viiendat hooaega lõpetav Tallinna Spordikool avab vastuvõtu järgmiseks kaheks hooajaks, taotlusi saab esitada 27. maini.

Spordikooli juhataja Maksim Butšenkovi sõnul on viie aasta jooksul spordikoolist kujunenud sportlike traditsioonide, vigastusriski ennetava sportimise ning rekordite ja medalite kasvulava. Butšenkov ütles, et viie aastaga on kooli personal välja töötanud ja rakendanud uusi projekte ja programme noorte saavutussportlaste füüsise ja sotsiaalsete oskuste arendamiseks ning treenerite koolitamiseks. "Oleme panustanud kaasaegsete treeningvahendite soetamisse,"nentis ta.

Tänaseks ühendab spordikool rohkem kui poolsada 20 erineva spordiala pühendunud ja andekat treenerit ning üle poole tuhande mitte vähem pühendunud ja andeka noorsportlase.

"Tunneme oma tulemuste üle uhkust. Meie olulisemad saavutused on meie sportlaste omad, kes treenerite toel liiguvad üha uute kõrgete võitude suunas. Loodame, et järgnevad aastad lisavad meie saavutuste nimistusse üha uusi silmapaistvaid rekordeid ja säravaid medaleid," jätkas juhataja lootusrikkalt.

Juhataja sõnul oodatakse kooli kandideerima noorsportlasi, kes on lõppeval hooajal oma erialal silmapaistvalt esinenud ning otsustanud edaspidi just saavutusspordile pühenduda.

Vastuvõtt on avatud järgmistele erialadele: epeevehklemine, iluuisutamine, iluvõimlemine, judo, jäähoki, karate, kergejõustiku mitmevõistlus, kiiruisutamine, korvpall, käsipall, laskesuusatamine, maadlus, poks, rannavõrkpall, sulgpall, taekwon-do, tennis, ujumine, võrkpall ja erinevate individuaalalade ühendrühm

Spordikool pakub: lisatreeninguid, välisvõistlustel osalemist, laagreid välismaal ja Eestis (ka välistreenerite juhendamisel) ning muid teenuseid.

Konkursitingimuste ja pakutavate võimaluste kohta leiate rohkem infot spordikooli SIIT.

Laadimine...Laadimine...