6 kommentaari

Tavaline koloniaalsõda

Vasta kommentaarile

Malis käib tavaline koloniaalsõda omaaegne Impeerium toetab mingid neegrikuningaid teiste kohalike kuningate vastu. Sekka külalised kaugemalt elik ühe üliriigi lemmikud laiemalt tuntud alkaida nime all kõik täiesti tavaline ei midagi uut. Tavaline Aafrika koloniaalsõda garneeringuks kellegi sm Mikseri laadsed häälitsused demokraatiast ja ühistest väärtustest - ühised väärtused neegrikuningaga? Kuid mida teevad seal eestlased ilmselt landsknehtid mis muud mida teevad eestlased Afgaanis või siis tegelt hävitet Iraagis. Täidavad käsku ja ainult - sõduri saatus.

Mida teevad meie lapsed Malis?

Vasta kommentaarile

Kui Ratasel Luigel Mikseril vaja siis mingu ise sinna!!!

Impeerium Mali

Vasta kommentaarile

Äärmiselt keerukas on teha vahet fulbe, barambara ja dodoni vahel kas mitte? Vast ainult mõni mõikab veidi Timbuktu tuareege ka seda vaid loodetavasti. Sellised Mali - iidne tuntud impeerium tegelt - hiidmaa Aafrikas reaaliad. Kuid vist on ka asjatundjaid?

tuareegid ja alkaida

Vasta kommentaarile

Siis seekordne veiks õpetust veidi suhtlust rändlejate ja maaharijate vahel sekka mingid farangid väike õpetus kulub ju alati ära kas mitte? Seekord sunnid kas mitte üheüliriigi lemmikud tegelt kas mitte. Väike laks siis Gaos Malis. Kuid Beirut 23. oktoober 1983. kui Jassõri PLO oli minema kihutatud just siis lahendati vist ühe teise usulahu poolt küsimus elik 241 USA marinat ja 58 Prantsuse parašütisti ei mingit naljatlemist tegelt julgelt tonn ainet käsitleda. Aafrikas millest alustada - alati alustada algusest elik poiss Sarko tsemendile koheselt südamesõber, võlausaldaja ja märter Muammari mõrvamise eest. Alati alustada algusest.

Tõdemus

Vasta kommentaarile

Selline püssirohu- ja verelõhnaline toetus läänele meelepärastele kohalikele valitsejatele üksnes suurendab lõppkokkuvõttes immigratsiooni antud piirkondadest. Aga "demokraatidel" pole muidugiu omane pikalt ette mõelda, ikka vaid valimistest valimisteni erinevalt diktaatoritest, kui viimased veel juhtuvad olema edumeelsed ja tegutsevad mitte niipalju enda kui oma maa tulevikule mõeldes nagu kunagi isevalitsejatest valgustatud monarhid, kelle tegevuse viljadest Euroopa veel muideks tänapäevani paljuski toitub ja hingitseb.

veremaks klassikaline

Vasta kommentaarile

Pariisis neegermeeste ja benalladega semmiv mikronist Macron löögu esmalt Prantsusmaal kord majja kogu riik võõramaalastest tapjaid vägistajaid täis. Ilmselt parim lahendus anda võim üle ainsamalt prantslasele Prantsusmaal elik prantslannale ei midagi uut tegelt Prantsusmaa ajaloos prantslanna riiki juhtima. Mis puutub eestlastesse siis mis on sulaspoisi saatus saata maaisandat ja kõik elik Vergeld veremaks tavaline Eestis ei midagi uut. Kannupoiss alati saadab Maaisandat. Ehe Eesti ajalugu - veremaks.

Laadimine...Laadimine...