3 kommentaari

esmalt piir

Vasta kommentaarile

Suurbritannial ja Iirimaal elik Iiri Vabariigil on täielik võimalus täielikult kontrollida oma välispiire, teeb siis seda. Kui Eesti on suutnud luua igati toimiva piirivalve oma välispiiril idas miks siis inglased ja iirlased ei suuda, on tegemist viletsemate riikidega vä? Seega Ühendkuningriik ja Iiri Vabariik loovad oma vastavad struktuurid ja piir kontrollialla, mis on siin arusaamatut. Jätkuvalt siis illegaalid ja kriminaalid arreteerida koondada vastavatesse keskustesse ja deporteerida või siis saata vanglasse karistust kandma. Karistus kantud momentaalselt deporteerimine asukohamaale. Illegaalide arreteerimine ja deporteerimine peab muutuma rutiiniks ja kõik need araabid, neegrid, pakkid jne jne jne tuleb saartelt minema kihutada. Mida tegemist on araabil või neegril Suurbritannias ei mingit tegelt. Politsei, julgeolek ja piirivalve tuleb panna tööle. Vana hea rõõmus Roheline Inglismaa jälle tagasi.

Ille

Vasta kommentaarile

Mis sest vastutusevõtmisest kasu on, ega see ei elusta surnuid. Aga kes vastutab selle eest, et kurjategijad on saabunud kontrollimatult Euroopa riikidesse. Kas mitte need, kes andsid käsu selleks. Norra on näiteks vaba oma otsustes ja seal selliseid asju ei juhtu. Arusaamatu on miks NATO viibib Venemaa piiri ääres, kust pole midagi karta ja ei lähe appi riikidele kust tulevad põgenikud.

ants

Vasta kommentaarile

See et see juhtus on ameerika terroristide ja nato koostöö ja muide eesti käsi on siin ka mängus , kes tungisid , selleks mimgeid õigusi omamatta relvadega võõrastesse riikidesse viima neile oma nõndanimetatud demokraatiat idioodid. Nüüd sööge oma vilju terroristid.

Laadimine...Laadimine...