3 kommentaari

temaatik

Vasta kommentaarile

http://inosmi.ru/world/20151111/231302729.html?utm_medium=referral&utm_source=lentainform&utm_campaign=inosmi.ru&utm_term=127694&utm_content=3830797
Raamatus „Mõista Eurabiat“ (Lindau – 2015) kirjeldatakse Euroopa islamiseerimist. Autor kirjeldab antikristlikku, antisemiitlikku, läänevastast Euroopat ja seob seda 60-ndate lõpu poliitikaga. See sai varjatult alguse Prantsusmaalt ja millega liitus ka Saksamaa, kui natsionaalsotsialistlikud jõud lõid Iisraeli vastase liidu araabia maailmaga. See selgub, kui lugeda Araabia Liiga publikatsioone, mida aga Lääne press pole kunagi avaldanud.
Siit lähtuvalt ei kirjutatud EU konstitutsiooni (Lissaboni leping) sisse ka juudi-kristlikke põhimõtteid, kuigi Vatikan sellele tähelepanu juhtis.

http://www.jerusalem-korczak-home.com/np/arab/Bat.html
Lääne – Euroopa ja araabia maailm juudi-kristliku tsivilisatsiooni vastu.

http://new.euro-med.dk/20160523-all-muslim-terrorists-and-terror-groups-are-members-of-masonic-muslim-brotherhood-here-is-mbs-plan-for-islamisation-of-europe-with-masonic-eu-blessing.php
Vennad Muhameedlased - vabamüürlus islamis. Euroopa islamiseerimine Brüsseli vabamüürlaste õnnistusel.

http://www.e-reading.club/chapter.php/24579/89/Iieor_-__Zimmi___hristiane_i_evrei_pod_vlast'yu_islama.html
Eurabia, Bnai Brith, München 1939
Euroopal on sõlmitud araabia maailmaga väga ohtlikud lepingud. Näiteks seegi, et araablane peabki lähtuma šariaadist, mitte asukohamaa seadustest ja põhiseadusest, ajalooõpikud tuleb ümber kirjutada, Euroopa peab muutuma USA vaenulikuks, Iisraeli riigi olemasolu ei tohi tunnistada, Euroopa riikide koolides tuleb õpetada araabia keelt ja kultuuri, kusjuures õpetajateks on araablased.
http://forisrael.narod.ru/articles/abduction_of_europe/how_europe_became_eurabia.htm sama
Kui Lääne-Euroopa tõepoolest islamiseerub, nagu lubavad demograafilised trendid, siis seisab Ameerika vastas maailm, mis on tänasest märksa erinev ja eemalepeletavam.
http://maaja.ee/euroopa-islamiseerimine/

http://uueduudised.ee/valismaa/netanyahu-hitler-ei-tahtnud-juute-tappa/
Netanyahu: Hitler ei tahtnud juute tappa.
http://edition.cnn.com/2015/10/21/middleeast/netanyahu-hitler-grand-mufti-holocaust/

https://en.wikipedia.org/wiki/Islamization
http://innojairja.blogspot.com.ee/2016/03/pilk-ajalukku-euroopa-islamiseerimine.html
Miks ei lähe Euroopa Islamiriigi vastu sõtta? Vastus on lihtne: Euroopa tahab ise islamiseeruda. Nimelt oli Euroopa islamiseerimine Hitleri vana plaan ja praegu, kus Saksamaa on tõusnud taas Euroopa juhtriigiks, viiakse ellu Hitleri unistusi.
Nimelt unistas Hitler sellest, et Euroopa oleks islamiseeritud ja sakslased islami impeeriumi juhid. Araablased olid Hitlerist vaimustuses, nad ütlesid, et Allah on valitseja taevas ja Hitler maa peal. Hitler omakorda ütles, et araablased on sakslastele lähedasemad kui näiteks prantslased. Hitler ütles, et Araabia vabadusvõitlus Lähis-Idas on Saksamaa suurim liitlane Inglismaa vastu.
https://en.wikipedia.org/wiki/Relations_between_Nazi_Germany_and_the_Arab_world

Stat ist

Vasta kommentaarile

Kui on sisse lubatud niipalju erineva taustaga migrante, ei pea sellest arusaamiseks olema eriline ennustaja.
Sama kehtib ka näiteks Rootsi ja Itaalia kohta.

piir kinni

Vasta kommentaarile

Saksamaa või siis tervikuna Euroopa Liit peab võtma piiri kontrolli alla ja looma tasemel piirivalve, julgeolekustruktuurid ja sõjaväe. Tegemist on reaalsusega sest Saksamaa ja Euroopa on sõjas muhameedlaste vastu. Täpselt nii nagu Karl Martell ja Jan Sobieski omal ajal. Ja sõjas nagu ikka sõjas...

Laadimine...Laadimine...