3 kommentaari

laskur Strasbourgist

Vasta kommentaarile

Tollel laskuril Strasbourgist 27 kriminaalasja algatatud ja kukil siis, korduvalt vangis Prantsusmaal, Saksamaal ja Šveitšis. Kas eurooplanna ja eurooplane ei suuda elada ilma muhameedlaseta allahu akbarita tagument urvakil? Nii või? Las muhameedlane elab Aafrikas ja Arabistanis eurooplanna ja eurooplane Euroopas ja kõik rahul. Seega piir kontrolli alla, luua toimiv piirivalve ja vajalikud turvaüksused elik Euroopa peab tegema Eestit mis on siin keerulist. Ja debiilidest Euroopa nn juhid omale kohale tsemendil.

tagasi Aafrikka

Vasta kommentaarile

Muhameedlaste invasiooni Euroopa tegelt võimaldas ei keegi muu kui legend kindral Charles de Gaulle. Miks võimaldati muhameedlastel võim üle võtta kolmes Prantsuse ülemere departemangus sundides miljonit prantslast mustjalga põgenema koos ustavate harkidega? Elik tagasi Aafrikka ja Prantsuse väed koos mustjalgadega ja harkidega taastavad Alžeeria suuruse Prantsuse Alžeeria loomulikult. Nii saab klaaritud ka kõigi islamistidega nii Prantsusmaal kui vanas heas Prantsuse Alžeerias. Elik tagasi Aafrikka kristlikku Põhja-Aafrikka.

piir kinni

Vasta kommentaarile

Euroopa piir tuleb võtta kontrolli alla ja kõik ebalegaalid kinnivõtta ja deporteerida sinna kust tuldud. Koheselt luua Euroopa ühiste väeüksuste abil Euroopa hooldusterritoorium Aafrikas - miks mitte sepa poeg Benito poolt loodud Liibüa -immigrantide koondamiseks ja esmase seksuaalkäitumise õpetamiseks ja järgnevaks saatmiseks Sise-Aafrikka ja Arabistani. Ja otse loomulikult Euroopat senini juhtivate debiilide arreteerimine ja paigutamine tsemendile - kaua võib debiili koht on tsemendil. Karl Martelli ja Jan Sobieski Euroopa.

Laadimine...Laadimine...