6 kommentaari

Tšetšeeniast Hollandisse

Vasta kommentaarile

Näedsa padumarksist sm Mikser jälle sillas Tšetšeenija kogemustega Kalifaadivõitleja Gokmen tõi demokraatia ja ühised väärtused Hollandisse Euroopa kõik hollandlaste ja eurooplaste rõõmuks. Otse Tšetšeenjast ehedat Kalifaati Utrechti Madalmaal elik demokraatia ja ühised väärtused. Ilmselt siis turkidega.

turk Hollandis

Vasta kommentaarile

Mida teeb üks turk Hollandis elagu rahulikult oma Turkidestanis Ottomanide võimu all. Kas on hollandlasele või siis hollandlannale vaja turki huvitav milleks? Las eurooplased elavad oma Euroopas ühises Euroopas ja turkid Gokmenid oma Turkidestanis.

Hollandis õppivad noored soovivad pärast õpinguid ja kogemuste hankimist kodumaale naasta, aga kardavad, et sellist Eestit, kust nad maailma avastama läksid, varsti enam ei ole, ja et nad ei ole oma k

Vasta kommentaarile

Eesti noored võivad ju hollandisse jäädagi;)

Vello postitas:

Eks arukamad jäävad kah.

meenutaja

Vasta kommentaarile

http://www.whale.to/c/norway_massacre.html

piir kinni

Vasta kommentaarile

Euroopa piir tuleb võtta kontrolli alla ja luua tasemel julgeolekujõud vägivaldsete sissetungijatega klaarimiseks kinnivõtmiseks ja järgnevaks deporteerimiseks sinna kust tuldud. Koheselt luua Põhja-Aafrikka hooldusterritoorium kõikide Euroopas pesitsevate ebalegaalide kokkukogumiseks ja järgnevaks hooldamiseks näituseks esmase seksuaalkäitumise õpetamiseks ja ameti omandamiseks ning järgnevaks saatmiseks kodumaale. Piir kinni ja tasemel piirivalve ning politsei siis saab rahulikult klaarida.

Laadimine...Laadimine...