8 kommentaari

mati

Vasta kommentaarile

E-hääletamine annab eelise tehnoloogiaaltidele inimestele, kes saavad hääletada suvalisel ajal ja suvalises kohas. Vaesematel, vähem teadlikumatel, maainimesed ja ühiskonna heidikutel on valimised tehtud mitu korda raskemaks kui digimikkudel. E-hääletamise turvalisus pole nii suur probleem, kui just see et inimesed, kes pole teadlkud vöi vöimelised e-hääletama on ebavördses seisus. Milleks need hääletusboksid? Kas teate kuidas on vanainimesed hädas selle ülikeerulise Id-kaardi logimise süsteemiga? Miks need rumalad 199´+ riiki ei kasuta sellist süsteemi? Üks kahest - kas eestlased on geniaalsed vöi valimiste solkijad. ID-kaart ei vördu lihase inimesega kullakesed. Eesti e-hääletus sobib zombidele.

Vaagija postitas:

Matiga nõus, aga lisaks veel, et turvalisuse tagamiseks peaks e-hääletamise komisjon koosnema kõikide erakondade erapooletutest liikmetest, nagu see süsteem toimib õiglaselt senistes valimisjaoskondades.

tasemel mehed

Vasta kommentaarile

Mart ja Martin on teinud imet ja teevad vapustava või vähemalt vägeva tulemuse. Kuid vast Eestile oleks parem kui ka mõni teine erakond teeks igati korraliku tulemuse ja näituseks likvideeriks klounaadi nn e-valimiste ümber vast juba piisab kõiksugu nn uurimustest. Elik ei pea kõike tegema Mart ja Martin igati tublid mehed vast mõned teised teevad omalt poolt kah.

vaid Mart ja Martin

Vasta kommentaarile

Kohe ühtegi sammu-sammukest ei saa astu ilma Mardi ja Martinita nii või tagumikutegelased. Kas peab eestlane mõtlema vaid tagumikuga põhiseadus nii sätestanud, nii või. Likvideerige kogu see poliitmanipulaatorite ettevõtmine ja kogu lugu. Sisuliselt annate ju kõik üle Mardile ja Martinile oma tegevuseta. Vaid Mart ja Martin eest ja tagant vast endal kah veidi arunatukest elik likvideerida kogu see klounaad demokraatia üle irvitamine ja kõik...Tagumendist alati ei piisa ka mõistus oluline.

Uhh postitas:

Mis häda Sul nende Martide ja Martinitega kogu aeg on? Kas sügeleb kuskilt?

muki

Vasta kommentaarile

Eesti vajab ühte sisulist valimisuuringut, mille teostab söltumatu piiritagune organisatsioon. Ja tulemuseks saame juba ette teada - e-valimised on ebademokraatlikud ja valimised pole ühetaolised.

Helmed klaarima

Vasta kommentaarile

Sisuliselt on vaja Marti ja Martinit ning loomulikult Moonikat. Kas mõnel arunatukest kah on või ainult tagument. Elik nagu ütleb u kraiinalane Tse Ejevroopa.

Asendame inimestest valijad ID kaartidega!

Vasta kommentaarile

Maakeeles tähendab e-hääletamine seda, et väljaspool valimisjaoskonda on hääletavad ID kaardid, mittre konkreetsed valijad. Milleks siis üldse inimesi-valijaid tülitada?

Laadimine...Laadimine...