4 kommentaari

e - saksa

Vasta kommentaarile

http://uueduudised.ee/varia/saksa-valimiste-susteem-turvaaukude-hulk-ja-nende-tosidus-uletas-ka-koige-halvemad-ootused/

CCC pressiesindaja Linus Neumann märkis, et “turvaaukude hulk ja nende tõsidus ületas ka kõige halvemad ootused”. Analüüsi kohaselt on pahatahtlikud inimesed tõenäoliselt juba neist puudujääkidest teadlikud. CCC selgitas, et hääletussüsteemi ja andmeid salvestavasse serverisse sissetungimine oli testide käigus “hirmutavalt lihtne”.

Autorite ja korraldajate nimed on teada,

Vasta kommentaarile

ja võim on teite, milles küssa, tööle! Aitab suurte poiste luuremängudest riigi kulul välismaal, kõikide e-valimiste legitiimsust saab ka kohapeal uurida!

esmalt jalad

Vasta kommentaarile

Karilaid võtab esmalt jalad tagumiku alt välja ja klaarib tegelinskitega ammu aeg kaua võib. Ja kohtukull ja seejärel tsement. Või kõik ootavad isa ja poega, nii või, siis nagu julgem...

Räägime ausalt

Vasta kommentaarile

Kuna e-valimised ei vasta sellistele nõuetele nagu:salajasus,turvalisus ja ühetaolisus siis nad on ju ebaseaduslikud ning nende korraldajad peaksid istuma kohtukulli ees.Kuidas üldse nii saab,et mingi erakond talitab võimuga nagu elevant portselani poes?E-valimistega on nagu usuga Jeesuse tagasi tulekusse aga mida või kuidas seda saaks tõestada?Reffi võimumängud on ületanud igasugused piirid sest nad on kehtestanud enda suhtes karistamatuse immuniteedi.

Laadimine...Laadimine...