12 kommentaari

Kuulaja

Vasta kommentaarile

Nii nagu delfis sotside, õigemini Vakra eest hoiatuse kiriutasin, nii artikkel kadus .
Taavi Aas, ärge tehke võidueufoorias valesid samme. VAKRA on demagoog-provokaator. Tegutseb üsna kergekaaluliselt. Suuga suure linna tegija, nii nagu võimu saab, ei kasuta seda riigimehelikult , unustab lubadused, ei usu selliseid lobasuid. Tõsised tegijad ei ole ärplejad. Vakra on seda !

W.

Vasta kommentaarile

Raadiouudised kuulates võib tõdeda, et erakondade juhid on valimistulemustega rahul, ja küllap see nii ongi. Aga et Tallinna linnavõimu kukutamine ebaõnnestus, sellest mitte sõnagi, kuigi kuni valimisteni oli see peateema ja peamine eesmärk.
Tervitus Keskerakonnale valimisvõidu puhul!

Jah

Vasta kommentaarile

Palju õnne Keskerakonnale Meie maal elab üle 60-ne rahvuse ning paljud on siiin sündinud ja kasvanud . Nad peavad Eestimaad oma kodumaaks. Mingit õigust pole neid halvustada nagu teevad seda reformikad ja nende pooldajad. Inimesi saab vaid hinnata nende tegude järgi ja sageli on vihavaenu sepitseja ise taunimist väärt.

Nii on

Vasta kommentaarile

Need inimesed, kes valivad oravaid on mõjutatavad, pahatahtlikud ja hoolimatud. IRL jättis järele keskerakondlaste halvustamise ning kui läks erakonnast ära Kross, kes oli peamees alatute võtete leiutaja, alanes häälte arv. See on jube, et osadele inimestele ei loe töötulemmused vaid igasugused alatud mõjutamisvahendid-miks muidu saavad ikka ja jälle hääli Reformi tagatoa tegelased.

rahvuslik koosseis

Vasta kommentaarile

Maailmas on selline termin nagu rahvuslik koosseis igati reaalne värk tegelt. Nii teadupärast Londoni nimelist linna juhib Sadik Khaan ja Euroopas eelistatuim poisslapse nimi on Mohhammed. Ja sakslased on vaid rahvusvähemus Frankfurdis Maini ääres.

Ele

Vasta kommentaarile

See on tore uudis ja teeb meele rõõmsaks. Keskerakond sai hääli tubli töö eest. Reformierakond saab hääli laimu, hirmutamise, tööinimeste halvustamise, valetamise ja vassimise eest ilma töötulemusteta.

Ott

Vasta kommentaarile

Palju õnne parimale erakonnale. Tallinnas on nii palju tööd tehtud meie inimeste heaks, et see on eeskujuks kõigile. Reformierakond oleks selle ära nullinud. Riiklikul tasemel andsid nad välja ühe vale otsuse teise järgi, mis viis meiie elatustaseme viimaste hulka, majandus seiskus, arstiabi kättesaadavus nulliti paljudes kohtades ära, vaesus aina kasvas jne. jube, kui nad oleks võimule saanud.

strawberry statement

Vasta kommentaarile

Sisuliselt Lasna venelased tegid steitmenti - hakkate kõnelema meil esindaja on olemas ja seega ilma munstukkideta. Keeled priilt suus ja vahemeest põle vaja. Monoliitne värk tegelt ca 25 000 häält Lasnalt.

Lasna ja Mihhail

Vasta kommentaarile

Lasna ruulib täielikult ja tegija on Mihhail. Sisuliselt siis linna isa. Kindlasti tuleb tunnustada Taavit ja Raimondit kui nn eesti tiiva esindajaid. Jaana oleks võinud veiks rohkem pingutada kuid teadupärast Prüsselis tuleb lahendada teat teistlaadseid küsimusi sest selleks ju võimalus ja probleeme on ju kõigil teadupärast. Tegelt kaotati kuus mandaati ja muide seisus kus Tallinnas on tehtud tööd ja muide korralikult. Seega päramine aeg tegelt mõtlema asuda. Muide lähinaabritel Riias - muide ka Riias on tehtud tõsiselt tööd - läks võimul oleval seltskonnal Ušakovs ja Ameriks veidi vaid paremini.

1 2
Laadimine...Laadimine...