Keskerakond kinnitas Riigikogu valimiste üldnimekirja

Tänasel Keskerakonna valimiskongressil avalikustati rindkondadesse kandideerivate isikute nimekiri nind Riigikogu valimiste üldnimekiri. 

Pilt: Ilja Matusihis

Keskerakond kinnitas Riigikogu valimiste üldnimekirja

Toimetaja: Sandra Lepik

Tänasel Keskerakonna valimiskongressil avalikustati rindkondadesse kandideerivate isikute nimekiri nind Riigikogu valimiste üldnimekiri. 

Nimekirjas kandideerib 90 meest ning 35 naist, kõrgharidusega on 107 kandidaati. Noorim riigikogusse kandideerija on kõigest 26-aastane ning vanim kandidaat on 80-aastane.

Valimisringkond nr 1 (Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinn ja Kristiine)

  1. Raimond Kaljulaid
  2. Viktor Vassiljev
  3. Andrei Korobeinik
  4. Vadim Belobrovtsev
  5. Natalia Malleus
  6. Kalev Kallo
  7. Andrei Novikov
  8. Eha Võrk
  9. Jaanus Riibe
  10. Jüri Ennet
  11. Josef Kats
  12. Marek Jürgenson 

Valimisringkond nr 2 (Tallinna Kesklinn, Lasnamäe ja Pirita)

  1. Mihhail Kõlvart
  2. Mailis Reps
  3. Mihhail Korb
  4. Imre Sooäär
  5. Erki Savisaar
  6. Kalle Klandorf
  7. Maria Jufereva-Skuratovski
  8. Tõnis Mölder
  9. Tanel Kiik
  10. Vladimir Svet
  11. Jüri Kuuskemaa
  12. Irina Embrich
  13. Peeter Mardna
  14. Sergei Ptšjolkin
  15. Märt Sults

Valimisringkond nr 3 (Tallinna Mustamäe ja Nõmme)

  1. Taavi Aas
  2. Andra Veidemann
  3. Igor Kravtšenko
  4. Tiit Terik
  5. Kerstin-Oudekki Loone
  6. Lauri Laats
  7. Helle Kalda
  8. Eduard Toman
  9. Grete Šillis
  10. Merike Martinson

Valimisringkond nr 4 (Harju- ja Raplamaa)

  1. Jüri Ratas
  2. Kaido Höövelson
  3. Toomas Vitsut
  4. Kristiina Heinmets-Aigro
  5. Aivar Riisalu
  6. Vladimir Velman
  7. Kersti Männik
  8. Vladimir Arhipov
  9. Jüri Võigemast
  10. Oleg Tšubarov
  11. Jaanus Kalev
  12. Hans Liibek
  13. Ilja Ban
  14. Aivar Roop
  15. Indrek Uuemaa
  16. Erki Tammleht
  17. Viive Rosenberg

Valimisringkond nr 5 ( Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa)

  1. Enn Eesmaa
  2. Jaanus Karilaid
  3. Mihkel Undrest
  4. Antti Leigri
  5. Rea Raus
  6. Aivar Aru
  7. Maire Käärid
  8. Üllar Neemrand

Valimisringkond nr 6 (Lääne-Virumaa)

  1. Siret Kotka-Repinski
  2. Maksim Butšenkov
  3. Triin Varek
  4. Jaan Männik
  5. Jelena Fjodorova
  6. Hans Kruusamägi
  7. Toomas Väinaste

Valimisringkond nr 7 (Ida-Virumaa)

  1. Yana Toom
  2. Mihhail Stalnuhhin
  3. Valeri Korb
  4. Tarmo Tammiste
  5. Dmitri Dmitrijev
  6. Eevi Paasmäe
  7. Maksim Volkov
  8. Eve East
  9. Martin Repinski

Valimisringkond nr 8 (Järva- ja Viljandimaa)

  1. Jaak Aab
  2. Kersti Sarapuu
  3. Peeter Rahnel
  4. Getter Klaas
  5. Karl Õmblus
  6. Raivo Matsina
  7. Heidy Tamme
  8. Aado Oherd
  9. Helmut Hallemaa

Valimisringkond nr 9 (Jõgeva- ja Tartumaa)

  1. Janek Mäggi
  2. Marika Tuus-Laul
  3. Jaan Õunapuu
  4. Aare Olgo
  5. Peep Põdder
  6. Peeter Laasik
  7. Max Kaur
  8. Andres Vään
  9. Tarmo Tomson

Valimisringkond nr 10 (Tartu linn)

  1. Aadu Must
  2. Jaan Toots
  3. Monica Rand
  4. Vladimir Šokman
  5. Marina Riisalu
  6. Viktor Trasberg
  7. Jelena Frunze
  8. Nikolai Põdramägi
  9. Irina Panova
  10. Madis Lepajõe

Valimisringkond nr 11 (Võru-, Valga- ja Põlvamaa)

  1. Tarmo Tamm
  2. Anneli Ott
  3. Heimar Lenk
  4. Ester Karuse
  5. Andre Laine
  6. Janika Usin
  7. Jaanus Raidal
  8. Ülle Juht
  9. Jüri Saar
  10. Ülo Tulik

Valimisringkond nr 12 (Pärnumaa)

  1. Kadri Simson
  2. Mikk Pikkmets
  3. Marko Šorin
  4. Krista Nõmm
  5. Ardo Aasa
  6. Ants Lopsik
  7. Andres Annast
  8. Avo Keel
  9. Hillar Talvik

KESKERAKONNA KANDIDAATIDE ÜLERIIGILINE NIMEKIRI

NR          KANDIDAADI NIMI
1             Jüri Ratas
2             Kadri Simson
3             Mihhail Kõlvart
4             Mailis Reps
5             Jaanus Karilaid
6             Yana Toom
7             Kersti Sarapuu
8             Enn Eesmaa
9             Mihhail Korb
10           Tanel Kiik
11           Toomas Vitsut
12           Jaan Männik
13           Kalev Kallo
14           Anneli Ott
15           Erki Savisaar
16           Aadu Must
17           Mihhail Stalnuhhin
18           Natalia Malleus
19           Marika Tuus-Laul
20           Andrei Korobeinik
21           Imre Sooäär
22           Tiit Terik
23           Jaan Toots
24           Valeri Korb
25           Kalle Klandorf
26           Marko Šorin
27           Ester Karuse
28           Viktor Trasberg
29           Tarmo Tamm
30           Siret Kotka-Repinski
31           Jaak Aab
32           Janek Mäggi
33           Raimond Kaljulaid
34           Kristiina Heinmets-Aigro
35           Kaido Höövelson
36           Aare Olgo
37           Eevi Paasmäe
38           Toomas Väinaste
39           Viktor Vassiljev
40           Dmitri Dmitrijev
41           Märt Sults
42           Kerstin-Oudekki Loone
43           Heimar Lenk
44           Helmut Hallemaa
45           Vladimir Velman
46           Igor Kravtšenko
47           Eha Võrk
48           Mihkel Undrest
49           Aivar Riisalu
50           Andra Veidemann
51           Hans Liibek
52           Hillar Talvik
53           Helle Kalda
54           Andrei Novikov
55           Maria Jufereva-Skuratovski
56           Marek Jürgenson
57           Vadim Belobrovtsev
58           Vladimir Šokman
59           Marina Riisalu
60           Peeter Rahnel
61           Antti Leiger
62           Tõnis Mölder
63           Tarmo Tammiste
64           Kersti Männik
65           Aivar Aru
66           Lauri Laats
67           Triin Varek
68           Ants Lopsik
69           Janika Usin
70           Merike Martinson
71           Vladimir Svet
72           Grete Šillis
73           Karl Õmblus
74           Jaanus Kalev
75           Üllar Neemrand
76           Maksim Butšenkov
77           Martin Repinski
78           Ardo Aasa
79           Andres Vään
80           Jüri Võigemast
81           Andre Laine
82           Monica Rand
83           Krista Nõmm
84           Eduard Toman
85           Oleg Tšubarov
86           Maire Käärid
87           Jelena Fjodorova
88           Raivo Matsina
89           Peeter Laasik
90           Irina Embrich
91           Jelena Frunze
92           Jaanus Raidal
93           Ülle Juht
94           Ülo Tulik
95           Maksim Volkov
96           Aivar Roop
97           Rea Raus
98           Aado Oherd
99           Andres Annast
100         Jaan Õunapuu
101         Irina Panova
102         Jüri Saar
103         Tarmo Tomson
104         Ilja Ban
105         Nikolai Põdramägi
106         Max Kaur
107         Jaanus Riibe
108         Vladimir Arhipov
109         Getter Klaas
110         Mikk Pikkmets
111         Indrek Uuemaa
112         Madis Lepajõe
113         Erki Tammleht
114         Peep Põdder
115         Viive Rosenberg
116         Sergei Ptšjolkin
117         Jüri Ennet
118         Heidy Tamme
119         Eve East
120         Peeter Mardna
121         Hans Kruusamägi
122         Josef Kats
123         Jüri Kuuskemaa
124         Avo Keel
125         Taavi Aaas

Laadimine...Laadimine...