1 kommentaari

Mari

Vasta kommentaarile

Vaatan -kuulan seda kirgede möllu ja tolmu mis Tallinna võimupiruka ümber kähmlemisega õhku paisatakse . Minule tallinnlasena teeb muret see partei poliitline kitsarinnalisus ja kirvemehelik suhtumine küsimustesse mis puudutavad meid kõiki. Mis mind kõige rohkem häirib?
- Eesmärgi püstitus - kukutada võimult Keskerakond- Seda otsustab valija, mitte EKRE
- Välistamismängudega kaasa minnes- mina valijana välistaks eeskätt IRL-i kes tahab Tallinnas võimule linnavara ja linnateenust pakkuvate ettevõtete erastamiseks. Meil on juba kurb kogemus kus IRL –s Jüri Mõis erastas linnapeana olles ligi poole linna oluliseimast strateegilisest objektist Tallinna Veest ja müüs selle inglastele. Selle tgajärjel jäi Tallinna Vesi ilma 1. Munitsipaal vee ettevõtetele euroraha-abist veepuhastussedamete väljaehitamiseks ja kaasajastamiseks s.o. sajad miljonid, seda raha ei anta erastatud firmadele 2. Tallinna Vesi on kasumlik ettevõte iga võimu ja igal ajal. Tallinnlased teenivad nüüd kasumit mitte Tallinna Veele vaid välisfirmale, kahju on üüratu ja aina suureneb. Milleks oli vaja müüa Tallinna Vett? Ja millele tahab nüüd Jüri Mõis veel küüned taha ajada? Palju „meelehead“ selle tehingu pealt pistis tasku Jüri Mõis? Miks seda keegi ei uuri? Mitte ükski arukas linnavõim ei müü maha oma veeettevõtt, see on iga linna kuldvasikas.
-IRL üritas tasku ajada ka meie kultuuri inimeste Mekat, Mustpeade Maja kasutades võltsmustpäid. Tallinna Linnavõim kaitses kohtus ja võitles selle objekti tagasi.
-Ei oravatele, kes tahab pealinnlastele musta koti pähe ajada ja TTV kinni panna , et tallinnlased ei teaks ega näeks mis meie pealinnas paremaks muutub ja toimub!Ka mitte erastada, TTV on igale linnakodanikule ja kõigile eestimaalastele oluline infokanal . Käed eemale TTV-st!
-Tallinna Linnahall tuleb renoveerida ja olles Tallinna mereväravate üheks pilkupüüdvamaks ja omanäolisemaks objektiks. Tallinna Linnahall saagu kultuuri- ja konverentsikeskuseks. See on ilus koht ja inimesed tulevad sinna hea meelega -kino, raamatukogu, kohvik , kontserdipaik jne
Kõik see mäsu ja kambakas Keskerakonna vastu tuletab meelde Oktoobrirevolutsiooni kus Lenin ja bolsevikud hakkasid rahvale õnne õuele tooma, sellekäigus lõhkudes , lammutades , hävitades ka hulgaliselt väärtuslikku . Peaasi et ise võimupiruka juurde saada.

Laadimine...Laadimine...