5 kommentaari

radikad Valdekult

Vasta kommentaarile

Ei mingeid radikapätsajaid ja karutapjaid Tallinna juhtima.

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Ei usu, et Taavi Aasas oleks mingit erilist linnapeaainest, kuid väljapakutud valikust on ta muidugi ülekaalukalt parim, mis näitab aga teisalt, et Tallinna rahval polegi erilist valikut. Kuid õnneks võib viimase aja kogemusele tuginedes öelda, et see linn saab suurepäraselt hakkama ka, et linnapead üldse olema peakski!

W.

Vasta kommentaarile

Kui formaalsused kõrvale jätta on Taavi Aas ka praegu linnapea. Mina soovin, et ta jätkaks samas ametis ka peale KOV valimisi. Mingid vakradaegidmichelidjne ei tule kõne allagi.

Nõmmekas

Vasta kommentaarile

Imestan seda Linnahalli ümber ülespuhutud mulli . Aastaid on see Muinsuskaitse objekt olnud vandaalide, seinasodijate, rõvetsejate lemmiklava. Isegi sealt möödaminnes tekkis paha tunne. Ja ei olnud kuulda ei proteste ei ettekirjutusi Muinsuskaitse ametilt, ei ühtki piuksu muinsusobjekti kaitseks. Ja nüüd kui leidus üks grupp aktiivseid loomingulisi inimesi, kes otsustas selle rõveduse kunstiga kinni katta, ärkas üles talveunest Muinsuskaitse amet ja pani oma partei-bürokraatia võimu nüri nuiaga tegijatele otse lagipähe. Kõik parteikesed taunisid ja tegid kära ilma asjasse süvenemata ja ajuhallimassi kasutamata – ai-ai ai seadus t on rikutud, Sults tegi endale valimisreklaami! Kui kunst ei vasta seadusele ei ole see kunst - ütleb Muinsuskaitse tõemonopol. Kunst tuleb kohe maha pesta. Sults tehti peaaegu et kurjategijaks. Maalingutes ei olnud vihjetki ei Sultsile ei KE-le. Pealegi pidi see sein minema rekonstrueerimise käigus nagunii väljavahetamiseks . Samal ajal kui Linnahalli autor Raine Karp , meie kunsti ja muinsuskaitse ekspert Jüri Kuuskemaa , kunsti asjatundja Linnar Priimägi kiitsid selle heaks . TV3 küsitluse järgi kiitsid 89% tallinlastest selle heaks ! Nagu ütles Linnar Priimägi seadus ei saa olla eesmärk omaette , seadus peab teenima mingit kõrgemat eesmärki. Arukas lahend oleks olnud maalingud alles jätta ja Sultsile teha trahv ilma loata tegutsemise eest. Antud juhul parandati märkimisväärselt Tallinna kuvandit meie mereväravates ja samuti EV 100 auks. Aga parteibürokraatia ,opositsiooni parteipoliitiline kadedus ja ärategemise iha lasi nii kunstnike loomingu kui linlaste raha lihtsalt korstnasse. Mitte ükski linnapea kandidaat ei olnud võimeline mõtlema tallinlaste ootuse , linnakuvandi parandamise võtmes.
PS hr Aasal soovitaksin kiiresti leida endale tugevamaid nõunikke ja juriste , kes on võimelsed julgemalt ja efektiivsemalt kaitsma pealinlaste huve.
18.09.17

Artur

Vasta kommentaarile

Mind on ikka huvitanud, millised on need inimesed, kes sotse valivad. Tahaks neist mõnda kohe näha. Vakra on ju ehtne munajoodik, meest kui sellist, temas pole, irvitava näoga limask! Eks valijad ole samasugused, õige inimene selliseid ei vali.

Laadimine...Laadimine...