ÜLEVAADE: Kes pääsesid valimistulemuste järgi Tallinna volikogusse?

Lõplikud tulemused selguvad hiljem, mitmed tipp-poliitikud jätkavad ministrikohtadel, riigikogus jne.

Pilt: Svetlana Aleksejeva

ÜLEVAADE: Kes pääsesid valimistulemuste järgi Tallinna volikogusse?

Lõplikud tulemused selguvad hiljem, mitmed tipp-poliitikud jätkavad ministrikohtadel, riigikogus jne.

Tallinn (andmed seisuga 17.10.2017 11:44:16):

 

Eesti Keskerakond

85215

 

44.4%

Eesti Reformierakond

39305

 

20.5%

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

21053

 

11%

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

13440

 

7%

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit

12639

 

6.6%

Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn

8572

 

4.5%

Vaba Tallinna Kodanik Valimisliit

5045

 

2.6%

Erakond Eestimaa Rohelised

4624

 

2.4%

Üksikkandidaadid

698

 

0.4%

Eestimaa Ühendatud Vasakpartei

592

 

0.3%

Valimisliit MEIE Tallinn

240

 

0.1%

Valimisliit Metroolinn

224

 

0.1%

Valimisliit Eesti Ellujäämisliikumine

186

 

0.1%

Valimisliit Hääled - international and local voices for the prosperous future of Tallinn/rahvusvahelised ja kohalikud hääled Tallinna õitsva tuleviku jaoks

108

 

0.1%

 

 

Kes esialgsete tulemuste järgi pääsevad volikogudesse?

Eesti Keskerakond sai 40 mandaati:
MIHHAIL KÕLVART
RAIMOND KALJULAID
TAAVI AAS
YANA TOOM
VIKTOR VASSILJEV
MIHHAIL KORB
MAREK JÜRGENSON
ANDREI NOVIKOV
MARIA JUFEREVA
VADIM BELOBROVTSEV
KALLE KLANDORF
TÕNIS MÖLDER
MAILIS REPS
LAURI LAATS
ALEKSANDR TŠAPLÕGIN
MARGARITA TŠERNOGOROVA
MAKSIM VOLKOV
EDUARD TOMAN
MÄRT SULTS
VLADIMIR AFANASJEV
IRINA ANTONJUK
MERIKE MARTINSON
SERGEI PTŠJOLKIN
JAAK AAB
RUSLANA VEBER
KALEV KALLO
VLADIMIR VELMAN
MARIKA TUUS-LAUL
EHA VÕRK
ALEKSANDR ZDANKEVITŠ
DENISS PRESNETSOV
LARISSA NOVOŽILOVA
ROSTISLAV TROŠKOV
ANDRES KOLDRE
LEONID MIHHAILOV
JULIA TIMERBULATOVA
URMO SAAREOJA
JÜRI PIHL
ANDRES KOLLIST
TOIVO TOOTSEN
 

Eesti Reformierakond sai 18 mandaati

TAAVI RÕIVAS
HANNO PEVKUR
KAJA KALLAS
URMAS PAET
KRISTEN MICHAL
JÜRGEN LIGI
KEIT PENTUS-ROSIMANNUS
YOKO ALENDER
ARTO AAS
MARIS LAURI
IVI EENMAA
EERIK-NIILES KROSS
HEIDY PURGA
ÜLLE RAJASALU
DENISS BORODITŠ
REMO HOLSMER
KAUPO NÕLVAK
ÕNNE PILLAK
 

Sotsiaaldemokraatlik Erakond sai 9 mandaati:

RAINER VAKRA
EIKI NESTOR
JEVGENI OSSINOVSKI
HELVE SÄRGAVA
JAAK JUSKE
INDREK SAAR
SVEN MIKSER
ANDRES ANVELT
ANASTASSIA KOVALENKO
 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond sai 6 mandaati:

MARTIN HELME
HELLE-MOONIKA HELME
URMAS REITELMANN
KERSTI KRACHT
WESSE ALLIK
ARGO LUUDE
 

Erakond Isamaa ja Res Publica Liit sai 5 mandaati

RAIVO AEG
VIKTORIA LADÕNSKAJA
MART LUIK
PRIIDU PÄRNA
SIIM VALMAR KIISLER
 

Savisaare Valimisliit ja Tegus Tallinn sai 1 mandaadi

EDGAR SAVISAAR
 
 
Teiste omavalitsuste kohta vaata infot siit!
Laadimine...Laadimine...