Video

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Keskturu arhitektuurikonkursi võitis KOKO Arhitektid

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Keskturu arhitektuurikonkursi võitis KOKO Arhitektid

"Me arvestasime ka kohaliku kogukonna arvamustega, mida edastas kohalik asumiselts," rääkis üks töö autoritest, KOKO Arhitektide partner Raivo Kotov. "Nende soov oli, et kogu sellest turu alast ei kujuneks kinnise iseloomuga elamupiirkonda, vaid et see oleks piirkonnakeskus. Sellepärast nägime ette ka ala keskele väljaku, kus võiksid toimuda mitmesugused üritused."

Videod! Illegaalne tööjõud jättis viimase kahe aastaga riigi eelarvesse 14 miljoni eurose augu
Video Eesti

Videod! Illegaalne tööjõud jättis viimase kahe aastaga riigi eelarvesse 14 miljoni eurose augu

"Renditööjõu kuritarvitamise ja illegaalse tööjõu kasutamise tulemusena on 2018. ja 2019. aastal jäänud riigieelarvesse laekumata ligi 14 miljonit eurot maksuraha. Valitsus ei saa vaadata mööda sellisest seadusrikkumisest ja ka sellest, et meil ei ole Politsei- ja Piirivalveameti ega ka Maksu- ja Tolliameti ressurssi, et käia tuhandeid ettevõtteid kontrollimas, et kas ettevõtmised on legaalsed või mitte," kinnitas siseminister Mart Helme.

VIDEO! Tallinnasse võib peagi tulla taaskasutuskeskus
Video Eesti

VIDEO! Tallinnasse võib peagi tulla taaskasutuskeskus

"Kui me räägime smart city lahendustest ja üldse tehnoloogiatest, siis on muidugi väga palju õppida, aga me oleme jätkuvalt konkurentsivõimelised avaliku sektori IT-tehniliste lahenduste osas," rääkis Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart. 

VAATA VIDEOT! Linnapea teeb ettepaneku Tallinna Televisiooni nõukogule lõpetada telekanali tegevus

VAATA VIDEOT! Linnapea teeb ettepaneku Tallinna Televisiooni nõukogule lõpetada telekanali tegevus (8)

"Telekanali ülalpidamine on kulukas ja samal ajal mitte eriti tõhus, sest inimeste meediatarbimise harjumused on muutunud. Informeerime tallinlasi edaspidi erinevate kanalite, sealhulgas telekanalite kaudu ja arvestame sellega, et inimesed veedavad järjest rohkem aega veebis ja sotsiaalmeedias ja järjest vähem televiisoriekraani taga," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!

"Samal ajal peame tunnistama, et ega me väga optimistlikku signaali ei saa välja anda avaliku sektori palgatõusu osas, olgu need õpetajad, tervishoid, kultuur, sotsiaalvaldkond või ka siseturvalisuse valdkond," nentis rahandusminister Martin Helme. "Aga me ei ole lõplikult seda soovi maha matnud, siin käib tõesti intensiivne töö."

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne
Video Eesti

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne (2)

"President pani tõepoolest Riigikogu südamele seda, et Riigikogu ei ole siin selleks, et teenida ainult isiklikku või oma erakonna nägemust, vaid selleks, et teha kogu Eesti elu paremaks," ütles Sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar. 

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku
Video Eesti

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku (5)

"Võibolla kõlab naturalistlikult, aga WC-s harrastasid suuremad poisid põlvega pissijale tagumikku vopsu anda ja ütlesid, et kusi kinni – no äärmiselt ebameeldiv ja vastik, aga sellega tuli leppida, sest suurematele poistele ei saanud vastu ka hakata, muidu oleks tappa ka saanud," rääkis siseminister Mart Helme enda koolikiusu kogemustest.

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi
Video Eesti

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi (1)

"Opositsioon lõi umbusaldusavaldusega iseennast," ütles Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid. "44lt kukuti 40le. Mäletatavasti oli 17. aprillil Jüri Ratasele volituste andmise poolt 55 saadikut ning vastu 44. Tänasel umbusaldushääletusel hääletas vastu 55 saadikut ning poolt oli 40. Ehk siis 4,5 kuuga on toetajate arv sama, vastaseid aga nelja võrra vähem. Rääkimata opositsiooni uutest võimalikest lisahäältest. Mitte ühtegi! Tuldi rabistades nõelaga sõtta ja tulemuseks valitsusliidu toonuse tõstmine. Siinkohal soovin tänada Reformierakonda, kes sellise opositsiooni jaoks läbikukkunud ürituse korraldas."

 

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

Tallinna Loomaaia sünnipäevapeo programm oli pikk ja rikkalik ning täitis päeva lugudega loodusest ja pärimusest. Lisaks loomade ja loodusega seotud põnevatele retkedele, töötubadele ning näitustele said loomaaiakülalised osa ka 15. sünnipäeva tähistava Hiiu Folgi kogu päeva kestvatest kontsertidest tuulikuplatsil.

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa
Haridus Tallinn Video

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa

"Seekordne panus Tallinna linna poolt oli kümme tuhat eurot. Abiks on olnud ka linnaosavalitsuste sotsiaalhoolekande osakonnad, sest nemad panevad kokku nimekirjad nendest peredest, kelle jaoks oleks ranitsakingitus suureks toeks," rääkis Tallinna abilinnapea Betina Beškina. 

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule! (1)

Peaminister Jüri Ratas rääkis, et kevadel toimunud riigieelarve arutamisel oli selge, et kärpeid tuleb teha. "Me ei ole kordagi leppinud kokku, et hakkame koondama inimesi siseturvalisuse ja meditsiini valdkonnas," ütles Ratas, et konkreetsed kokkuhoiukohad tuleb üle vaadata septembris. "Meie sõnum on, et kokkuhoidu tuleb teha, kuid antud valdkondades ei ole me sellega nõus."

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja
Video Eesti

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja (2)

"Me veedame Tallinnas autoga sõites vähemalt 32 % ajast ummikutes, mida on rohkem kui näiteks Viinis, Barcelonas ja Berliinis," rääkis välisminister Urmas Reinsalu peatänava projektist. "Veelgi enam tuleb üle vaadata Mere ja Narva puiestee - seal on liiklus nii kitsaks tõmmatud, et on tekitatud kunstlikud ummikud. Asja tuleb võtta terve mõistusega, pole mõtet utoopiat ehitada."

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

Täna andsid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee esindajad Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikule, Pelgulinna sünnitusmajale ja SA-le Pärnu Haigla üle Beebisõbraliku Haigla tiitli. Sellega tunnustatakse haigla tööd ema ja lapse suhte loomise toetamisel ning seeläbi rinnaga toitmise õnnestumisel.

 

VIDEO! Peaminister: maasikate päritolu kohta valetada ei tohi!
Video Eesti

VIDEO! Peaminister: maasikate päritolu kohta valetada ei tohi!

"Kindlasti tuleb Eesti toitu toetada ja ka mina toetan, Eesti tootjad on tublid," ütles peaminister Jüri Ratas. "Sealjuures peavad tarbijad olema informeeritud, et mis kaupa ja mis riigist nad ostavad. Öelda, et ma müün Eesti maasikat, kuigi selle päritolumaa ei ole Eesti, nii teha ei tohi ja selleks peab järelevalve olema veel tõhusam."

GALERII! Vaata esimest tantsupeo etendust
Video Eesti

GALERII! Vaata esimest tantsupeo etendust

Esimene etendus toimus neljapäeval õhtul, teine ja kolmas etendus toimub reedel kell 11 ja 18. Läbi aegade suurimal tantsupeol astus muruplatsile 10 500 tantsijat, kes esitasid 28 erinevat tantsu.

VAATA VIDEOT ja GALERIID: Rahvamuusikud esitasid kontserdi "Kannelde öö"
Video Eesti

VAATA VIDEOT ja GALERIID: Rahvamuusikud esitasid kontserdi "Kannelde öö"

XXVII laulu- ja XX tantsupeo "Minu arm" raames toimunud aegade suurimal rahvamuusikapeol astusid eraldi repertuaariga üles seitse pilliliiki: viiulid, lõõtspillid, kandled, torupillid, akordionid, näppepillid ja koondorkestrid. Kandled jagunevad omakorda kolmeks liigiks: väikekandled, rahvakandled ja kromaatilised kandled, ning andsid Tallinna Metodisti kirikus eraldi kontserdi "Kannelde öö".

VIDEO! Jüri Ratas: Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune
Video Eesti

VIDEO! Jüri Ratas: Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune (5)

"Vaevalt said Euroopa Parlamendi e-valimised alata, kui loen juba, et Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune," kommenteeris peaminister Jüri Ratas Valitsuse pressikonverentsi alustades. "Kui Reformierakond tahab teha kampaaniat, siis see on väga teretulnud ja seda tulebki teha, aga seda tuleb teha tänavatel inimestega kohtudes."

VIDEO: Mupo hoiatab eakaid agressiivse tänavakaubanduse eest

VIDEO: Mupo hoiatab eakaid agressiivse tänavakaubanduse eest (1)

"Tähelepanu hajutamiseks pakutakse vaatamiseks mingit kaupa. Samal ajal poetab teine paariline, nagu muuseas, auto tagaistmele kotitäie potte ja panne. Kui ohver tõrgub, hakatakse teda survestama. Seda seni, kuni vastupanu raugeb ja raha vahetab omanikku," ütles mupo Põhja-Tallinna piirkonnainspektor Pavel Boitsov. 

Laadimine...Laadimine...