Video

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!

"Samal ajal peame tunnistama, et ega me väga optimistlikku signaali ei saa välja anda avaliku sektori palgatõusu osas, olgu need õpetajad, tervishoid, kultuur, sotsiaalvaldkond või ka siseturvalisuse valdkond," nentis rahandusminister Martin Helme. "Aga me ei ole lõplikult seda soovi maha matnud, siin käib tõesti intensiivne töö."

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne
Video Eesti

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne (2)

"President pani tõepoolest Riigikogu südamele seda, et Riigikogu ei ole siin selleks, et teenida ainult isiklikku või oma erakonna nägemust, vaid selleks, et teha kogu Eesti elu paremaks," ütles Sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar. 

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku
Video Eesti

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku (5)

"Võibolla kõlab naturalistlikult, aga WC-s harrastasid suuremad poisid põlvega pissijale tagumikku vopsu anda ja ütlesid, et kusi kinni – no äärmiselt ebameeldiv ja vastik, aga sellega tuli leppida, sest suurematele poistele ei saanud vastu ka hakata, muidu oleks tappa ka saanud," rääkis siseminister Mart Helme enda koolikiusu kogemustest.

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi
Video Eesti

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi (1)

"Opositsioon lõi umbusaldusavaldusega iseennast," ütles Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid. "44lt kukuti 40le. Mäletatavasti oli 17. aprillil Jüri Ratasele volituste andmise poolt 55 saadikut ning vastu 44. Tänasel umbusaldushääletusel hääletas vastu 55 saadikut ning poolt oli 40. Ehk siis 4,5 kuuga on toetajate arv sama, vastaseid aga nelja võrra vähem. Rääkimata opositsiooni uutest võimalikest lisahäältest. Mitte ühtegi! Tuldi rabistades nõelaga sõtta ja tulemuseks valitsusliidu toonuse tõstmine. Siinkohal soovin tänada Reformierakonda, kes sellise opositsiooni jaoks läbikukkunud ürituse korraldas."

 

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

Tallinna Loomaaia sünnipäevapeo programm oli pikk ja rikkalik ning täitis päeva lugudega loodusest ja pärimusest. Lisaks loomade ja loodusega seotud põnevatele retkedele, töötubadele ning näitustele said loomaaiakülalised osa ka 15. sünnipäeva tähistava Hiiu Folgi kogu päeva kestvatest kontsertidest tuulikuplatsil.

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa
Haridus Tallinn Video

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa

"Seekordne panus Tallinna linna poolt oli kümme tuhat eurot. Abiks on olnud ka linnaosavalitsuste sotsiaalhoolekande osakonnad, sest nemad panevad kokku nimekirjad nendest peredest, kelle jaoks oleks ranitsakingitus suureks toeks," rääkis Tallinna abilinnapea Betina Beškina. 

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule! (1)

Peaminister Jüri Ratas rääkis, et kevadel toimunud riigieelarve arutamisel oli selge, et kärpeid tuleb teha. "Me ei ole kordagi leppinud kokku, et hakkame koondama inimesi siseturvalisuse ja meditsiini valdkonnas," ütles Ratas, et konkreetsed kokkuhoiukohad tuleb üle vaadata septembris. "Meie sõnum on, et kokkuhoidu tuleb teha, kuid antud valdkondades ei ole me sellega nõus."

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja
Video Eesti

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja (2)

"Me veedame Tallinnas autoga sõites vähemalt 32 % ajast ummikutes, mida on rohkem kui näiteks Viinis, Barcelonas ja Berliinis," rääkis välisminister Urmas Reinsalu peatänava projektist. "Veelgi enam tuleb üle vaadata Mere ja Narva puiestee - seal on liiklus nii kitsaks tõmmatud, et on tekitatud kunstlikud ummikud. Asja tuleb võtta terve mõistusega, pole mõtet utoopiat ehitada."

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

Täna andsid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee esindajad Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikule, Pelgulinna sünnitusmajale ja SA-le Pärnu Haigla üle Beebisõbraliku Haigla tiitli. Sellega tunnustatakse haigla tööd ema ja lapse suhte loomise toetamisel ning seeläbi rinnaga toitmise õnnestumisel.

 

VIDEO! Peaminister: maasikate päritolu kohta valetada ei tohi!
Video Eesti

VIDEO! Peaminister: maasikate päritolu kohta valetada ei tohi!

"Kindlasti tuleb Eesti toitu toetada ja ka mina toetan, Eesti tootjad on tublid," ütles peaminister Jüri Ratas. "Sealjuures peavad tarbijad olema informeeritud, et mis kaupa ja mis riigist nad ostavad. Öelda, et ma müün Eesti maasikat, kuigi selle päritolumaa ei ole Eesti, nii teha ei tohi ja selleks peab järelevalve olema veel tõhusam."

GALERII! Vaata esimest tantsupeo etendust
Video Eesti

GALERII! Vaata esimest tantsupeo etendust

Esimene etendus toimus neljapäeval õhtul, teine ja kolmas etendus toimub reedel kell 11 ja 18. Läbi aegade suurimal tantsupeol astus muruplatsile 10 500 tantsijat, kes esitasid 28 erinevat tantsu.

VAATA VIDEOT ja GALERIID: Rahvamuusikud esitasid kontserdi "Kannelde öö"
Video Eesti

VAATA VIDEOT ja GALERIID: Rahvamuusikud esitasid kontserdi "Kannelde öö"

XXVII laulu- ja XX tantsupeo "Minu arm" raames toimunud aegade suurimal rahvamuusikapeol astusid eraldi repertuaariga üles seitse pilliliiki: viiulid, lõõtspillid, kandled, torupillid, akordionid, näppepillid ja koondorkestrid. Kandled jagunevad omakorda kolmeks liigiks: väikekandled, rahvakandled ja kromaatilised kandled, ning andsid Tallinna Metodisti kirikus eraldi kontserdi "Kannelde öö".

VIDEO! Jüri Ratas: Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune
Video Eesti

VIDEO! Jüri Ratas: Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune (5)

"Vaevalt said Euroopa Parlamendi e-valimised alata, kui loen juba, et Reformierakond hakkab umbusaldama ühte teise erakonna Euroopa Parlamendi valimiste esinumbrit - tsirkus missugune," kommenteeris peaminister Jüri Ratas Valitsuse pressikonverentsi alustades. "Kui Reformierakond tahab teha kampaaniat, siis see on väga teretulnud ja seda tulebki teha, aga seda tuleb teha tänavatel inimestega kohtudes."

VIDEO: Mupo hoiatab eakaid agressiivse tänavakaubanduse eest

VIDEO: Mupo hoiatab eakaid agressiivse tänavakaubanduse eest (1)

"Tähelepanu hajutamiseks pakutakse vaatamiseks mingit kaupa. Samal ajal poetab teine paariline, nagu muuseas, auto tagaistmele kotitäie potte ja panne. Kui ohver tõrgub, hakatakse teda survestama. Seda seni, kuni vastupanu raugeb ja raha vahetab omanikku," ütles mupo Põhja-Tallinna piirkonnainspektor Pavel Boitsov. 

FOTOD JA VIDEO! Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet tänas koostööpartnereid

FOTOD JA VIDEO! Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet tänas koostööpartnereid

"Kui senini oleme meeles pidanud kolleege ja koostööpartnereid juhtide tasandil, siis seekord keskendume rohkem n ö rohujuure tasandile. Oleme kutse saatnud just igapäevatöö tasandil koostööd tegevatele inimestele ja organisatsioonidele,"  ütles Munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere. "Hea koostöö on kasulik kõigile, sest üheskoos suudetakse alati saavutada parem tulemus".

FOTOD JA VIDEO! Selgusid aasta suured teod Tallinna noorsootöös

FOTOD JA VIDEO! Selgusid aasta suured teod Tallinna noorsootöös

Tallinnas kulutati Vene Teatris toimunud pidulikul noorsootöö tunnustuskonkursi "Suured teod 2018" auhinnagalal välja aasta teod ja tegijad pealinna noorsootöös. Auhindu jagati kokku viies kategoorias – Tallinna noorte suured teod, suured teod Tallinna noortele, aasta noorsootöötaja, aasta noor vabatahtlik ning aasta noorteühing.

Vaata, mida naised soovivad ühiskonnale öelda
Video Eesti

Vaata, mida naised soovivad ühiskonnale öelda

Noor naine, Getter (28), kes osales naiste marsil ütles, et tema on täna siin solidaarsusest ja ta soovib Eestis toimuvatele suundusmustele vastu astuda. Ta unistab õiglasest ühiskonnast, kus naised saavad meestega võrdset palka, kuid millegipärast lükati vastav eelnõu riigikogus tagasi.

Oudekki Loone naiste marsil: perevägivallale pole mingit õigustust
Video Eesti

Oudekki Loone naiste marsil: perevägivallale pole mingit õigustust

Poliitik Oudekki Loone osales naiste marsil ja ütles, et naised ei tohiks ennast pisendada ja elada meeste varjus. "Naised on sama head juhid ja muudatuste elluviijad, kui mehed. Meil tuleb endasse rohkem uskuda. Lõpetame sellise suhtumise, et naine on mehe kael, me oleme ise väärtuslikud, me ei pea meeste varjus tegutsema," sõnas ta.

VIDEO JA BLOGI PENSIONIARUTELULT! Seeder: pensioni väljamaksete süsteem on inimesevaenulik

VIDEO JA BLOGI PENSIONIARUTELULT! Seeder: pensioni väljamaksete süsteem on inimesevaenulik

"Teist sammast ei tohiks teha vabatahtlikuks, sest siis kukub ta kokku," rääkis sotsiaaldemokraat Eiki Nestor arutelus "Eesti pensionisüsteem – lammutada või ehitada?".  "Kogu väljamaksete süsteem on inimesevaenulik ja finantsasutuste keskne," sõnas Isamaa esimees Helir-Valdor Seeder. "Rahvas on praegu rahul, sest paljud inimesed pole veel läinud pensionile, aga see olukord muutub, kui inimesed, kes teise sambaga on sundliidetud, hakkavad pensionile minema."

VIDEO JA GALERII: Keskerakond lubas õiglast riiki kõigile

VIDEO JA GALERII: Keskerakond lubas õiglast riiki kõigile

"Ühiselt pingutades ja üksteist toetades saame valimisõhtul kogu erakonna ja Eesti eest uhkust tunda," usub Eesti peaminister ja Keskerakonna esimees Jüri Ratas erakonna edusse ja eesmärkidesse. Valimisplatvorm näeb ette kütuseaktsiisi ja elektriaktsiisi langetamist, maksurahu alkoholiaktsiisi osas, kaasava riigieelarve rakendamist, presidendi otsevalimisi, tasuta ühistranspordi laiendamist ning põhimaanteede neljarealiseks ehitamist. 

FOTOD JA VIDEO! Suur aastavahetuse lõpupidu saab olema erakordne!
Video Eesti

FOTOD JA VIDEO! Suur aastavahetuse lõpupidu saab olema erakordne! (1)

31. detsembril üle Eesti toimuvad juubeliaasta tasuta lõpupeod on esmakordseks harulduseks. "Mitte kunagi ei ole toimunud aastavahetuse pidu niimoodi, et kõikides linnades on ilutulestik ja rahva kogunemised, see on olnud ikka suurte linnade privileeg," loodab EV100 korraldustoimkonna juht Jaanus Rohumaa, et tänavu toimuvad pidustused saavad traditsiooniks.

Laadimine...Laadimine...