Video

VIDEO! Jagatud vanemlus aitab ka pärast lahutust hoida asjad tasakaalus

VIDEO! Jagatud vanemlus aitab ka pärast lahutust hoida asjad tasakaalus

"Inimesed peaks endale selgeks tegema, et lahku lähevad mees ja naine, aga lapsele jäädakse ikka isaks ja emaks. Kui need kaks rolli suudetakse lahus hoida, siis on lihtsam teha valikut, et ma usaldan ka peale lahkuminekut teist vanemat ning ta on parim vanem meie ühistele lastele," ütles pereterapeut Küllike Lillestik.

VIDEO! Mees ähvardas Mustamäe sotsiaalametniku maha lüüa

VIDEO! Mees ähvardas Mustamäe sotsiaalametniku maha lüüa

"Kindlasti ei soovi me linnakodanike teenindamist paksu turvaklaasi tagant, kuid tänane intsident annab põhjust ka seda varianti tõsiselt kaaluda. Mul on väga kurb meel, et inimeste aitamisele pühendunud linnaosa töötaja pidi seesuguse olukorra läbi elama," ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

VIDEO! Tasuta infoseminar "Mida peaks teadma mürgistustest?"

VIDEO! Tasuta infoseminar "Mida peaks teadma mürgistustest?"

Ida-Tallinna Keskhaigla Erakorralise Meditsiini Keskuse juhataja dr Märt Põlluveer räägib, mida teha kui kahtlustate mürgistusjuhtumit, millised mürgid kõige rohkem muret tekitavad, õnnetusjuhtumitest, mürgistuste statistikast ning ravimite võtmisest. Kasulik info ka kõikidele lapsevanematele!

FOTOD JA VIDEO! Tänavapuhastusfirmad on lume- ja libedusetõrjeks valmis

FOTOD JA VIDEO! Tänavapuhastusfirmad on lume- ja libedusetõrjeks valmis

Tallinna laulukaare esisel platsil toimus täna juba traditsiooniks saanud hilissügisene Tallinna tänavatel kasutatava talihooldustehnika ülevaatus, kus Tallinna Kommunaalameti lepingupartnerid tänavapuhastusfirmad Tänavapuhastuse AS, Tallinna Kommunaalteenused OÜ ja Eesti Keskkonnateenused AS demonstreerisid oma valmisolekut libedusetõrjeks ning lumekoristuseks.

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Keskturu arhitektuurikonkursi võitis KOKO Arhitektid

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Keskturu arhitektuurikonkursi võitis KOKO Arhitektid

"Me arvestasime ka kohaliku kogukonna arvamustega, mida edastas kohalik asumiselts," rääkis üks töö autoritest, KOKO Arhitektide partner Raivo Kotov. "Nende soov oli, et kogu sellest turu alast ei kujuneks kinnise iseloomuga elamupiirkonda, vaid et see oleks piirkonnakeskus. Sellepärast nägime ette ka ala keskele väljaku, kus võiksid toimuda mitmesugused üritused."

Videod! Illegaalne tööjõud jättis viimase kahe aastaga riigi eelarvesse 14 miljoni eurose augu
Video Eesti

Videod! Illegaalne tööjõud jättis viimase kahe aastaga riigi eelarvesse 14 miljoni eurose augu

"Renditööjõu kuritarvitamise ja illegaalse tööjõu kasutamise tulemusena on 2018. ja 2019. aastal jäänud riigieelarvesse laekumata ligi 14 miljonit eurot maksuraha. Valitsus ei saa vaadata mööda sellisest seadusrikkumisest ja ka sellest, et meil ei ole Politsei- ja Piirivalveameti ega ka Maksu- ja Tolliameti ressurssi, et käia tuhandeid ettevõtteid kontrollimas, et kas ettevõtmised on legaalsed või mitte," kinnitas siseminister Mart Helme.

VIDEO! Tallinnasse võib peagi tulla taaskasutuskeskus
Video Eesti

VIDEO! Tallinnasse võib peagi tulla taaskasutuskeskus

"Kui me räägime smart city lahendustest ja üldse tehnoloogiatest, siis on muidugi väga palju õppida, aga me oleme jätkuvalt konkurentsivõimelised avaliku sektori IT-tehniliste lahenduste osas," rääkis Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart. 

VAATA VIDEOT! Linnapea teeb ettepaneku Tallinna Televisiooni nõukogule lõpetada telekanali tegevus

VAATA VIDEOT! Linnapea teeb ettepaneku Tallinna Televisiooni nõukogule lõpetada telekanali tegevus (8)

"Telekanali ülalpidamine on kulukas ja samal ajal mitte eriti tõhus, sest inimeste meediatarbimise harjumused on muutunud. Informeerime tallinlasi edaspidi erinevate kanalite, sealhulgas telekanalite kaudu ja arvestame sellega, et inimesed veedavad järjest rohkem aega veebis ja sotsiaalmeedias ja järjest vähem televiisoriekraani taga," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO! Helme: koondamisi ja palgakärpeid ei tule!

"Samal ajal peame tunnistama, et ega me väga optimistlikku signaali ei saa välja anda avaliku sektori palgatõusu osas, olgu need õpetajad, tervishoid, kultuur, sotsiaalvaldkond või ka siseturvalisuse valdkond," nentis rahandusminister Martin Helme. "Aga me ei ole lõplikult seda soovi maha matnud, siin käib tõesti intensiivne töö."

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne
Video Eesti

Indrek Saar: presidendi kõne oli riigimeelne (2)

"President pani tõepoolest Riigikogu südamele seda, et Riigikogu ei ole siin selleks, et teenida ainult isiklikku või oma erakonna nägemust, vaid selleks, et teha kogu Eesti elu paremaks," ütles Sotsiaaldemokraatide esimees Indrek Saar. 

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku
Video Eesti

VIDEO! HELME KOOLIKIUSAMISEST: Suuremad poisid lõid jalaga tagumikku (5)

"Võibolla kõlab naturalistlikult, aga WC-s harrastasid suuremad poisid põlvega pissijale tagumikku vopsu anda ja ütlesid, et kusi kinni – no äärmiselt ebameeldiv ja vastik, aga sellega tuli leppida, sest suurematele poistele ei saanud vastu ka hakata, muidu oleks tappa ka saanud," rääkis siseminister Mart Helme enda koolikiusu kogemustest.

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi
Video Eesti

VAATA VIDEOT JA FOTOSID! Peaminister Jüri Ratase umbusaldamine kukkus läbi (1)

"Opositsioon lõi umbusaldusavaldusega iseennast," ütles Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid. "44lt kukuti 40le. Mäletatavasti oli 17. aprillil Jüri Ratasele volituste andmise poolt 55 saadikut ning vastu 44. Tänasel umbusaldushääletusel hääletas vastu 55 saadikut ning poolt oli 40. Ehk siis 4,5 kuuga on toetajate arv sama, vastaseid aga nelja võrra vähem. Rääkimata opositsiooni uutest võimalikest lisahäältest. Mitte ühtegi! Tuldi rabistades nõelaga sõtta ja tulemuseks valitsusliidu toonuse tõstmine. Siinkohal soovin tänada Reformierakonda, kes sellise opositsiooni jaoks läbikukkunud ürituse korraldas."

 

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

FOTOD JA VIDEO! Loomaaed tähistas oma sünnipäeva loomade seltsis

Tallinna Loomaaia sünnipäevapeo programm oli pikk ja rikkalik ning täitis päeva lugudega loodusest ja pärimusest. Lisaks loomade ja loodusega seotud põnevatele retkedele, töötubadele ning näitustele said loomaaiakülalised osa ka 15. sünnipäeva tähistava Hiiu Folgi kogu päeva kestvatest kontsertidest tuulikuplatsil.

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa
Haridus Tallinn Video

FOTOD JA VIDEO: Üle 350 lapse sai heategevuse korras ranitsa

"Seekordne panus Tallinna linna poolt oli kümme tuhat eurot. Abiks on olnud ka linnaosavalitsuste sotsiaalhoolekande osakonnad, sest nemad panevad kokku nimekirjad nendest peredest, kelle jaoks oleks ranitsakingitus suureks toeks," rääkis Tallinna abilinnapea Betina Beškina. 

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule!
Video Eesti

VIDEO JA FOTOD! Ratas: siseturvalisuses ja meditsiinis kärpeid ei tule! (1)

Peaminister Jüri Ratas rääkis, et kevadel toimunud riigieelarve arutamisel oli selge, et kärpeid tuleb teha. "Me ei ole kordagi leppinud kokku, et hakkame koondama inimesi siseturvalisuse ja meditsiini valdkonnas," ütles Ratas, et konkreetsed kokkuhoiukohad tuleb üle vaadata septembris. "Meie sõnum on, et kokkuhoidu tuleb teha, kuid antud valdkondades ei ole me sellega nõus."

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja
Video Eesti

VAATA VIDEOT! Reinsalu peatänava projektist: Kõlvart teeb õiget asja (2)

"Me veedame Tallinnas autoga sõites vähemalt 32 % ajast ummikutes, mida on rohkem kui näiteks Viinis, Barcelonas ja Berliinis," rääkis välisminister Urmas Reinsalu peatänava projektist. "Veelgi enam tuleb üle vaadata Mere ja Narva puiestee - seal on liiklus nii kitsaks tõmmatud, et on tekitatud kunstlikud ummikud. Asja tuleb võtta terve mõistusega, pole mõtet utoopiat ehitada."

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

FOTOD JA VIDEO: Beebisõbralikud haiglad pälvisid tunnustuse

Täna andsid sotsiaalminister Tanel Kiik ja rinnaga toitmise edendamise Eesti komitee esindajad Ida-Tallinna Keskhaigla Naistekliinikule, Pelgulinna sünnitusmajale ja SA-le Pärnu Haigla üle Beebisõbraliku Haigla tiitli. Sellega tunnustatakse haigla tööd ema ja lapse suhte loomise toetamisel ning seeläbi rinnaga toitmise õnnestumisel.

 

Laadimine...Laadimine...