5 kommentaari

Ah soo

Vasta kommentaarile

Kohtupidamine oleks säästev, kui Savisaare terviserikkujad oleks süüdimõistetavad. Sellist alatut tegevust annab otsida. Ei tea, kui palju riigi raha läks süüdistuste otsimise ja valestsenaariumide koostamise peale.Reformi tgatoas oli kohe üks kuritegelik jõuk, kes sellega tegeles. Küllap Reinsalu teab. E.Savisaare suur häältesaak oli põhjuseks,et temast taheti lihtsalt lahti saada. Reformistlik tagatoa poliitika seadis esikohale võimuvõitluse valimata vahendeid-töötulemusi ju polnud. Nad viisid meie elatustaseme viimaste hulka, aga hääli püütakse saada laimu, vihavaenu õhutamise ja hirmutamise teel. Ja näe imet nii võib ka hääli saada pühkides julmalt kõrvale tublisid inimesi, kes tahavad meie rahvale heaolu.

jaak

Vasta kommentaarile

Täna algab üks häbiväärsemaid kohtuprotsesse Eesti ajaloos. Süüdistatavad on loonud mulje, et Savisaar on riisunud miljardeid eurosid nii omaVALITSUSELT erakonnalt kui eraisikutelt, Seepärast riisus kapo tema elatisraha, mille tulemusel kurnatakse erakonna kassat. Kambakraatlik reformierakond, kel pole peale vägivalla midagi ette näidata, rüüstab süstemaatiliselt keskerakonna ridu. Refid kehtestasid poliitilise korruptsiooni süsteemi, kuhu on ühendatud kõik võimustruktuurid. Neil on jäänud veel vajadus kord võimule tulla ja kehtestada fašistlik diktatuur. Nii algas fašism Venemaal ja Saksamaal.
Nii, et Täna on üldrahvalik pidupäev kus kogu progressiivne elenikkond naudib suure rahuldustundega suurkurjategija Savisaare lämmatamis tseremooniat.

August

Vasta kommentaarile

Reformierakond on andnud KAPO-le, prokuratuurile, keskkriminaalpolitseile ja teistele jõustruktuuridele korralduse esitada võimalikult paljudele keskerakonna poliitikutele süüdistusi, hoolimata sellest, kas nad on süüdi või mitte, aga plekk jääb ju külge. Kõik need ametid alluvad ja neile annab juhiseid reform ja irl. Seda tehakse eesmärgiga hävitada Keskerakond ning võimule tuleks reformipätid. Praegu on sihikule võetud Kõlvart, järjekorda ootavad Klandorf, siis Võrk ja linnaosavanemad. Ning KAPO ja prokuratuur on truud reformi sülekoerad. Häbi on!

JA postitas:

kas nii ongi?

...

Vasta kommentaarile

arvata oli, et argpüks savisaar hakkab venitama...

Laadimine...Laadimine...