7 kommentaari

postman

Vasta kommentaarile

Reformierakondlane Eerik-Niiles Kross kirjutas, et rändeleppega mitteliitumine on Eesti jaoks katastroof, mitte selle sisu, vaid kaasnenud välispoliitilise sõnumi ning peaministri ilmutatud nõrkuse pärast.
https://poliitika.postimees.ee/6455199/otseblogi-ja-videod-ratas-otsib-jatkuvalt-lepitust-koalitsioonierakondade-juhid-kohtuvad-puhapaeval?_ga=2.220499536.9163899.1542311420-306378047.1409497078

tendents

Vasta kommentaarile

Bilderbergide Klubi kohtumisel Saksamaal 1991. aasta juunis teatas David Rockefeller, et maailm on valmis maailmavalitsuse loomiseks. Maailma intellektuaalse eliidi ja maailmapankurite rahvusteülene võim on eelistatavam kui rahvuste õigus enesemääramisele, mida on siiani sajandeid järgitud.

President Clintoni meeskonda kuulunud Strobe Talbot kirjutas “Time Magasine’s”, 20.07.1992: “Järgmisel sajandil on rahvused nagu me neid tänapäeval tunneme, iganenud mõiste. Kõik riigid tunnustavad ainult üht, globaalset valitsust. Rahvusliku iseseisvuse idee pole kõigest hoolimata hea”.

NATO vägede ülemjuhataja Kosovos kindral Weseli Clark tunnistas CNN-i saates juulis 1999: "Moodsas Euroopas pole homogeensetel rahvusriikidel kohta. See oli XIX sajandi idee, XXI sajandil aga viljeleme me multikulturalismi, rajades multietnilisi riike."

uurija

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/mida-arvatakse-maailmas-eesti-otsusest-uro-randelepet-mitte-toetada-fb-rahvuslane/article52579

suunanäitaja

Vasta kommentaarile

https://www.darkmoon.me/2013/satans-secret-agents-the-frankfurt-school-and-their-evil-agenda/
Willi Münzenberg summed up the Frankfurt School’s long-term operation thus: “We will make the West so corrupt that it stinks."

ants

Vasta kommentaarile

Eesti poliitika pahad poisid Reinsalu, Michal ja Ligi keeravad Eesti riigile käru, pehmekesed Paet ja Mihkelson susivad ridade vahelt. Valijad ärge unustage, kes seisab rahva eest ja kes peaks oma pollitmänge mängida kas liivakastis ehk Saudi-Araabias.

vabariiklane

Vasta kommentaarile

https://www.eesti.ca/saksamaa-veebileht-philosophia-perennis-on-publitseerinid-nimekirja-riikidest-kes-ei-allkirjasta-voi-toenaoliselt-ei-allkirjasta-uro-pagulaslepet/article52551

lugeja

Vasta kommentaarile

https://www.postimees.ee/6455689/taismahus-mida-naitas-allar-joksi-oiguslik-hinnang-randepakti-kohta?utm_source=neti&utm_medium=banner&utm_content=B&utm_campaign=www.postimees.ee

Laadimine...Laadimine...