5 kommentaari

...

Vasta kommentaarile

tuleb pidada meeles ka keskerakonda kes küüditamist puudutavale avaldusele jätsid oma hääle andmata Olga Ivanova, Vladimir Velman, Mihhail Stalnuhhin Mihhail Korb, Dmitri Dmitrijev, Valeri Korb ja Martin Repinski.

artur

Vasta kommentaarile

Praegu aga seavad need arutud poliitikud inimesed sellisesse olukorda , et ellu jääda , peavad nad oma kodumaalt lahkuma. Kas see ei ole küüditamine!

Nojah

Vasta kommentaarile

Ega ei saa küll unustada, kuid peab meeles pidama, et praegused venelased pole selles süüdi. Grusiinlasest Stalin tegi seda ja ka Venemaal toimus sama. Lenin ja Stalin mõlemad tapsid vene intelligentsi.Minu tuttav tuli Siberist tagasi ühte alevisse, kus nõuka ajal talle eestlased töökohta ei andnud öeldes, et ta on kommunismi vastane. head inimesed aitasid teda ja Siberis olles aitasid sealsed venelase, olid sõbralikud ja lahked. Minu vanaisa oli kunagi Eesti Vabariigi kohtunik. Perekonda Siberisse ei viidud, aga tema viidi laevale, mida taheti uputada. Seal oli teisi ka. Uputajad olid eestlased ja üks neist tundis vanaisa ja lasi ta põgenema. Stalin andis käsu ja see täideti.Oli ka juhuseid, kus maata inimesed tahtsid seda ja kaebasid talumeeste peale, kes tehti kulakuteks ja saadeti välja. Teise talude ülevõtjaid nimetati uuamaasaajateks. Bii et praegust Venemaad ei saa süüdistada.

meenutaja

Vasta kommentaarile

https://www.darkmoon.me/2011/crimes-of-the-bolsheviks/
Kommunistide kuritegudest.

trotskist

Vasta kommentaarile

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/fotod-otse-roomast-kommunismi-sisseviimist-euroopa-liidus-noutakse-suisa-paise-paeva-ajal?id=77667910#cxrecs_s

Laadimine...Laadimine...