10 kommentaari

Jaan

Vasta kommentaarile

8. august samamoodi visakab Savisaar pikali ja teeskleb haiget.
Mingit eneseaustust sellel mehel ei ole.

August postitas:

Sina, Jaan, oled nii loll, et paha hakkab - tüüpiline reformi valija! Mitu klassi oled koolis käinud?

Vaba vaatleja

Vasta kommentaarile

Inimene on inimesele hunt ja Savisaare suurimaks õnnetuseks on, et tal see vana rahvatarkus elus kahe silma vahele on jäänud.

Inge

Vasta kommentaarile

Savisaar pole kunagi argpüks olnud. Tema ei peaks kohtu all üldse olemagi, sest ta on kõige ausam inimene. Kohtu alla peaks andma tema terviserikkujad. Savisaaron erakordselt tark inimene ja temalt on palju õppida. Aga suur häältesaak hirmutab vastaseid. Eestimaa parimad inimesed pooldavad Savisaart ja tema vaenlased ja tema suhte vaenulikkust ülesnäitajad on alatud ja vastikud. Savisaar on parimast parim. Küll saatus karistab Savisaare mõrtsukaid.

Jube

Vasta kommentaarile

Meie õiguskaitseorganid pole tasemel. justiitsminister on ikka seesama, kes on palju aastaid Savisaarele teinud psühhoterrorit. Küllap tema tedmisel saadeti kapo rüüstama Savisaare kodu. See on nii alatu. Tõelised kurikaelad istuvad sel ajal Reformi tagatoas ja mõnulevad valestsenaariumide lõpulejõudmise paistel.See, mida tehakse Savisaarele on ennekuulmatu ja need inimesed kes mõrtsukalikult piinavad teda, peaksid ise olema kohtu all. See on pikaajaline inimese tapmine. Seda tehakse inimesele, kes on pühendunud sellele, et meie maal oleks inimestel inimväärne elu, lihtsalt kartusest tema häältesaagi ees.

Fantaasia

Vasta kommentaarile

Kui prokurör on Kristus
Aevastus, on süüdistuse tulemus atsihh!!!

doktor

Vasta kommentaarile

Kohtuekspertiis on ikka päris alla käinud, kui ekspertiisi viivad läbi patanatoomid ehk laibalahkajad

Evestus

Vasta kommentaarile

Sihuke ülbe tropp tuleks Patareisse saata. Äraostetud sigudik, keerab mõnuga ja ootab et Savisaar sussid püsti viskaks. Evestuse molkusele kuluks ära üks korralik infarkt!! Aga molkustel süda puudub ja nad ei saa ka infarkti.

August

Vasta kommentaarile

Eelmisele, sa jobu oled nii loll, et paha hakkab, tüüpiline reformi jätis. Aga õiguskaitseorganites töötavad mõrtsukad.

...

Vasta kommentaarile

selline venitamis taktika...
Savisaar on täielik argpüks

Laadimine...Laadimine...