6 kommentaari

artur

Vasta kommentaarile

Kuidas võib üks noor inimene sellist rumalat juttu suust välja ajada.Kas ta siis ei tea mis elu eestis on ja kuidas inimesed tegelikult elavad. Peaks teadma , noored on ju meie tulevik. Häbi talle.

Kaska

Vasta kommentaarile

Mõnele oleks selle lisaraja eest ajumahtu vaja juurde osta,mitte reisida.

Just postitas:

Miks selline atikkel? Ajuvaba ! Rahvas ei ole veel loll ja isegi penskarid pole otsi andnud.

Aive

Vasta kommentaarile

Ülalpeetaval ei ole tõesti muresid, seda enam peaks hoopis suu kinni hoidma või kui soov osaleda tõelises elus, siis tuleks end teemaga kurssi viia, s.t. reaalse elu täiendõpet. Hetkel aga päris kole lugu, noor, ilus, aga nii rumal!

Anne

Vasta kommentaarile

Jah, armas Krista, kahjuks pean siin ühinema Valve mõtetega... Tore, et noor inimene nii positiivselt mõtleb, kuid pean kurbusega nentima, et siin riigis EI ANTA kellelegi midagi niisama - ja praegune aktsioon on vaid selleks, et mingil määral kustutada kõige vaesemate pahameelt raju hinnatõusu pärast. Aga küllap meie valitsus teab, mida ta teeb. Need vanurid, kes julgevad tööl käia ja raha mitte juurde ei saa, vaid ära peavad andma - need on ju harjunud kitsalt läbi ajama ja pealegi ei ole nad kuigi sõnakad. Kahjuks.

Valve

Vasta kommentaarile

Kas neiu on kuulnud midagi elukalliduse tõusust, mis sööb need mõnikümmend eurot ära. Kas neiu on kuulnud pidevast annetuste tahtmisest ka nendes valdkondades, mida peaks riik rahastama. Nii naiivset juttu ei tasuks rääkida, kui reaalsest elust midagi ei teata. Kui inimesed maadlevad tänu sellisele poliitikale, kuidas ots otsaga kokku tulla, mis reisimisest siin saab juttu olla. Võibolla ainult üheotsa pilet mingisse teise riiki.

Laadimine...Laadimine...