Video

VIDEO! Täna allkirjastati ühisdeklaratsioon, mille eesmärgiks on ergutada digitaalset ehitamist

VIDEO! Täna allkirjastati ühisdeklaratsioon, mille eesmärgiks on ergutada digitaalset ehitamist

Täna allkirjastasid ettevõtlus- ja infotehnoloogia minister Urve Palo, Tallinna tegevlinnapea Taavi Aas, Riigi Kinnisvara juhatuse liige Tanel Tiits, Maanteeaameti peadirektori asetäitja Kaupo Sirk ja Tallinna Sadama juhatuse esimees Valdo Kalm digiehituse ühiste kavatsuste deklaratsiooni, mille eesmärk on juurutada avaliku sektori tellijate seas digitaalset mudelprojekteerimist (BIM) kõigis ehitise elukaare etappides.

VIDEO JA FOTOD! TANTSUD EI JÄÄNUD TANTSIMATA: Rahvatantsijad tulid ise Vabaduse väljakule tantsima!

VIDEO JA FOTOD! TANTSUD EI JÄÄNUD TANTSIMATA: Rahvatantsijad tulid ise Vabaduse väljakule tantsima!

Kuigi tantsupeo teine etendus jäi kehva ilma tõttu ära, tulid ligi tuhat rahvatantsijat omaalgatuslikult Vabaduse väljaku pillipeole, et seal üheskoos tantsida. XII noorte laulu- ja tantsupeo peakorraldaja Aet Maatee sõnul oli tantsupeo päevase etenduse ära jätmine täiskasvanute otsus ning lapsed on valmis kohe tantsima.  "Armsad tantsijad ja kõik pidulised, see, mida spontaanselt praegu teete, on põhjus, miks ennast eestlasena õnnelikuna tunnenm," kommenteeris peapiiskop Urmas Viilma.

LIINA EERO: Ilm pidu ei riku, tunne sees on super!
Festival Video

LIINA EERO: Ilm pidu ei riku, tunne sees on super!

""Mina jään" minu jaoks on põlvkondade ühtekuuluvus, side noorte ja vanade vahel. Me austame traditsioone, hoiame neid endas ja niimoodi liigume tuleviku suunas," ütles XII noorte tantsupeo 2.-3. klassi segarühmade liigijuht Liina Eero.

Isegi kui kiirabi peab pidevalt kohtus käima Savisaare elu päästmas, ei takista see prokuröri sõnul kohtupidamist

Isegi kui kiirabi peab pidevalt kohtus käima Savisaare elu päästmas, ei takista see prokuröri sõnul kohtupidamist (10)

Kuigi Edgar Savisaare ihuarst Peep Põdder leiab, et tervisenäitajaid arvestades ei tohiks Savisaar kohtus käia ja tänagi pidi kiirabi Savisaare otse kohtuistungilt kõrge vererõhu tõttu haiglasse viima, ei toeta prokurör Steven-Hristo Evestus vähemalt praeguse seisuga uue terviseekspertiisi korraldamist tema suhtes, olles endiselt veendunud, et pärast mõningast kosumist ja suvevaheaega on Savisaar ikkagi võimeline kohtuistungitel osalema.

VIDEO: Mis saab Reidi teest edasi?

VIDEO: Mis saab Reidi teest edasi? (2)

Tallinna linna esindajad rääkisid Reidi tee projektist ning selle edasisest saatusest. Pirita linnaosa vanem Tõnis Mölderi hinnangul paistavad Reidi tee vastaste tagant välja "ühe suure kinnisvara arendaja kõrvad".

FOTOD JA VIDEO! Aas: Sisekontroll uuris juba Sarapuu tegevust, kahjuks ei saanud me prokuratuurilt varem hinnangut!

FOTOD JA VIDEO! Aas: Sisekontroll uuris juba Sarapuu tegevust, kahjuks ei saanud me prokuratuurilt varem hinnangut! (5)

"Pean tunnistama, et linna sisekontrolli teenistus ei leidnud midagi, mis seostanuks jäätmeveofirmat BWM Arvo Sarapuuga," ütles linnapea kohusetäitja Taavi Aas, kommenteerides abilinnapea Arvo Sarapuule tänast kahtlustuse esitamist. Seega püüdis linnavalitsus meedias varem esinenud kahtlustustele kinnitust leida või neid ümber lükata kohe, kui ühes ajalehes ilmusid kuuldused abilinnapea Sarapuu võimalikest seostest jäätmefirmaga BWM.

NÜGANEN: Minu järgmine film võib tulla vanast Tallinnast

NÜGANEN: Minu järgmine film võib tulla vanast Tallinnast (2)

"Ma pole kunagi mõelnud, et suure autasuga antakse märku, justkui peaksin oma kodinad kokku panema ja hakkama surnuaia poole vaatama, või et peaksin vähemalt pensile minema," ütles täna Tallinna vapimärgi saanud lavastaja Elmo Nüganen. "Uus film on tulemas, läbirääkimised käivad. Võib-olla on see seotud ajaloolise Tallinnaga, midagi "Apteeker Melchiori" kanti."

FOTOD ja VIDEO SARIKAPEOLT! Õpetajate Kodu saab päikesepaneelidega katuse

FOTOD ja VIDEO SARIKAPEOLT! Õpetajate Kodu saab päikesepaneelidega katuse

"Õpetajate Kodu rajamisega toetab Tallinna linn õpetajaid eluasemeprobleemide lahendamisel," rääkis abilinnapea Eha Võrk ja lisas, et õpetajad saavad juba esitada taotlusi moodsasse majja kodu üürimiseks. Kuna tegemist on energiat maksimaalselt säästva majaga, siis saavad kõrvalkulud olema tavapärasest märksa madalamad. Hoone katusele paigaldatakse elektrienergia tootmiseks 135 päikesepaneeli.

LIIVI: Olen Tallinna eluga rahul

LIIVI: Olen Tallinna eluga rahul (2)

"Kõik peab olema, nagu siiamaani on juhitud. Kõige parem on stabiilsus. Olen Tallinna eluga praegu rahul küll, sest mina, kui pensionär saan palju liikuda tänu tasuta ühistranspordile," ütles tallinlane Liiivi.

FOTOD! Eesti youtuberid panid inimesed koos tantsima

FOTOD! Eesti youtuberid panid inimesed koos tantsima

Tallinna päeval korraldasid Eesti youtuberid koostöös Tallinna linnaga flash mobi Vabaduse väljakul ning tantsisid Karl-Erik Taukar bändi uue singli saatel. "Minu jaoks on see üks võimalus oma muusikat koos pildiga korraga paljude inimesteni viia. Kuidas seda platvormi originaalselt ja vaimukalt ära kasutada, on juba igaühe enda mõttetöö vili," ütles Karl-Erik Taukar.

VIDEO! Taavi Aas: õuealad peavad olema ohutud!

VIDEO! Taavi Aas: õuealad peavad olema ohutud!

"Tegemist on ühe suurema kampaania algusega, mille käigus me paigaldame kakssada meeldetuletuse märki üle terve linna. See meenutab juhtidele, et õuealal on kiirusepiirang 20 kilomeetrit tunnis. Aga meil on ka terve hulk neid alasid, kus kiirusepiirang on 30 kilomeetrit tunnis. Ka sinna paigaldame me vastavad meeldetuletuse märgid, et meenutada juhtidele, et seal peavad nad hoidma kiirust, mis on seal nõutav," sõnas Tallinna abilinnapea Taavi Aas.

VIDEO! Ansambli Naised Köögis muusikavideo "Aasta ema" purustab rekordeid

VIDEO! Ansambli Naised Köögis muusikavideo "Aasta ema" purustab rekordeid

"Laulul on tugev sõnum, mis on puudutanud väga suure hulga vaatajate südameid ning pakkunud samas ka tublisti mõtteainet, kes on tegelikult Eesti aasta ema," ütles ETV pearežissöör René Vilbre. Naised Köögis laulu ajendiks oli Eesti Naisliidu eestvedaja Siiri Oviiri arvamus, et liit annab aasta ema tiitli vaid abielus naisele.  

GALERII JA VIDEO! Vaata Looduse Aasta Foto konkursi parimaid pilte!
Video Eesti

GALERII JA VIDEO! Vaata Looduse Aasta Foto konkursi parimaid pilte!

Looduse Aasta Foto konkurss toimus sel aastal juba 17. korda. Fotovõistlusel osales 852 autorit rohkem kui 6200 tööga, lisaks 90 liikuvat pilti ehk loodusvideot 50 autorilt. Looduse Aasta Foto 2017 peaauhinna, Suure Hundi ja Aasta Loodusfotograafi tiitli võitis Jarek Jõepera pildiga "Kodumaine Amazonas", kus on kujutatud Soomaa eelmise aasta suvist üleujutust augustis. Vaata hiigelgaleriid hingematvalt ilusast Eesti loodusest!

JÜRI RATAS: Eesti majandusel läheb järgneval neljal aastal paremini

JÜRI RATAS: Eesti majandusel läheb järgneval neljal aastal paremini (2)

"Kui tänane valitsusliit sündis, oli üks meie põhisõnum, et 1,5 kuni 2-protsendine majanduskasv ei rahulda meid ja me suudaksime enamat. Prognoos näitab, et Eesti majandusel läheb lähimal neljal aastal paremini," ütles peaminister Jüri Ratas, kelle sõnul elavdab majandust muuhulgas ka see, et tulumaksuvaba miinimum tõuseb 500 euroni.

KAROLIN: Salaja ei tohi asju korraldada

KAROLIN: Salaja ei tohi asju korraldada

"See oli päris suur haav, mis tookord tekitati. Inimestele tuleb ikkagi selgitada oma tegutsemist, et selliseid tegevused ei paistaks välja halvas valguses," rääkis Karolin pronksiöö sündmusi meenutades.

Laadimine...Laadimine...