7 kommentaari

klassika

Vasta kommentaarile

Hitler ütles 1932. aastal Walther Darré juures peetud kõnes, et ebavõrdsust ei pea kõrvaldama, vaid suurendama, ja see tuleb tagada seadusega. Marksistide klassideta ühiskond on meeletus, samasugused on ka demokraatlikud ideed.
Tuleb teha lõpp üldharidusele, mis on mürk, mille leiutas liberalism enda hävitamiseks. Hariduse andmise üle otsustab igal konkreetsel juhul eliit. Teadmised on elu abivahend, mitte aga mõte.
Me oleme konsekventsed ja laseme alamatel seisustel kirjaoskamatuse heateost osa saada. Meie ise vabastame end humaansetest ja teaduslikest eelarvamustest. Härra on üle surmast ja elust, inimesekartusest ja ebausust.

Hermann Göring: „ Haridus on ohtlik valitsejatele. Iga haritud inimene on ohtlikum vaenlasest!“

Adolf Hitler: “Milline õnn valitsejatele, et inimestel pole mõistust!
Valetada suurelt ja seda pidevalt korrutada, ning inimesed arvavad, et satuvad paradiisi.”

Vladimir Iljitš Lenin lisab: „Intelligents pole Rahvuse mõistus, vaid tema s itt (kovno)!“

Ka Riigikogu baaris on kõlanud ühe härrassotsi elutõde: “Eesti valija ei ole loll, vaid väga loll!”

To Uudis pluss 29.04.

Vasta kommentaarile

Mina tunnen kõige suuremat puudust eesti riigis erapooletust, objektiivsest , inimlikust , kallutamata meediast .Juba psühholoogid on rääkinud et kui inimene viibib keskkonnas, milles päevast päeva toimub vihkamise , laimamise , umbusaldamise, õõnestamise , halvustamise , SÜSTEEMNE ÜHISKONNA LÕHESTAMISE õhutamine, siis satub inimese bioväli ohtu . See saab kahjustatud , immuunsüsteem nõrgeneb ja vastupanu haigustele väheneb. Negativismi ja kurjuse külvamise esirinnas on H.Luige meediakontsern kõigi oma väljaannetega. Aga mis veelgi halvem on sellesse nõiaringi langemas ka meie maksumaksja poolt rahastatud avalik õiguslik Rahvusringhääling. Erapoolikus , ebaobjektiivsus , kurjus need on märksõnad ka selle asutuse kohta. Võiks arvata et ERR teenib mitte eesti rahvast vaid jätkuvalt reformierakonda. Meie meedia on kaasa aidanud koroona viiruse võimutsemisele oma kurjuse, ebakindluse ja negativismi külvamisega inimeste psüühikasse.
.P S Kirjutan kahe käega alla kõigele mida ütles äsja prf. Priit Pullerits meie meedia kohta.Olen talle südamest tänulik. Ausalt, ma isegi ei lootnud et meie ajakirjandise õppetoolis leidub veel selliseid ausaid julgeid inimesi, ÕPETAJAID suure tähega .

nentija postitas:

https://www.err.ee/1083428/pullerits-suurem-osa-ajakirjanikest-on-vasakule-kaldu

kardulas ja kapsas

Vasta kommentaarile

Seltskonnale eestlane olgu siis kontorirott, poliitbroiler, suunamudija või kogunist küünetehnik saab tegelt hakkama nii kardula kui kapsaga veri selline eestlane saab hakkama põllal. Kuid lapsed kohekindlasti võiks veidi põllal kõblata teat kogemus ehe ja veidi enda teenitud raha igati kulub ära. Mis puutub hiidmaasse U kraiinasse siis vast kõige parem kant üleilma põllumajanduseks elik mustmuld. Paraku U kraiinat juhtimas kõnts kommunjakid, komsomolkused, bandeerloogid ja ragulid seega mis muud kui Benjat vaja elik Teist Iisraeli. Ja nii saabki Benja u kraiinalasele kukile elik kõik on nii nagu alati. Rohkem Saalat mis muud. Ja gorilkat. Vaid edu talumehest ministrile Ida-Virumaalt mees ajab õiget asja eesti inimesed põllale.

kibbutzim

Vasta kommentaarile

Said juudid hakkama Palestiinas saavad ka eestlased hakkama elik tööle mis muud. Kibbuts või kolkhooz või koguni sovkhooz töörahvas põllale ja lauta isegi Piiteri toidab ära kui muidugist Peremees lubab. Eestis julgelt 50000 töötut ja oma 50000 tarbetut askeldist lugematutes MTÜ-des ja SA-s ja ei saa 10000 tööinimest leitud? Korralik palk ja muudkui töödmurdma lasted siis koolipinki nühkima tahvliga askeldama. Tavaline kibbutsielu milline vapustav põllumajandusriik Iisrael ja piimakarjandus milline tootmine. Kibbutzimi Eesti ja saab isegi Piiteriga hakkama kui vaja ikkagi Põhjamaade Palmüüra.

nüanss postitas:

Tollal doteeris Kreml Eesti põllumajandust. Erinevalt Ukrainast tasus Baltikumi rohkem finantseerida, sest siit tuli ka toodangut.

meenutaja

Vasta kommentaarile

Nõukogude ajal olid sovhoosid ehk riigimõisad ja kolhoosid ehk kibutsid. Erasektor pidas vaid peenramaad.

Laadimine...Laadimine...