3 kommentaari

Loodetavasti loeb hr.Kõlvart ka siinseid kommentaare

Vasta kommentaarile

ja siis arvestab , sest kõik kodanikud ei pea võtma endale vabaaega(ei tööta riigstruktuurides),et tulla "kemplema" tutvustamisele ja hr.Kõlvart võib kommentaaridest ise leida ja soovitada ning mõelda. Rävala pst.tramm on mõttetu üritus - see ei ühenda kedagi - Välisministeeriumi ja Muusikaakadeemia jaoks? Estonia pst. maa-alla suunamine liiklusel, on samuti mõttetu raharaiskamine. Estonia pst. jätta alles Ühistransport ning Rävala pst. pikendus teha ainult sõidukitele, et vältida läbisõitu Pärnu mnt. -Vabaduse pl.,Estonia pst. ja sellega vähendada Kesklinna koormust. Nii jääbki G.Otsa tänavast alates jalakäijate osa kuni Viru trammiringini , koos samuti ühisranspordiga. Toompuiestee liiklejad saavadki üle Tõnismäe ,Kosmose juurde , tehes valiku - kas Liivalaia või Rävala pst. läbimurdele ,mis s/autode jaoks ja kindlustab kuni Ahtrini möödaviigu . Tramm, Rävala pst. see on mingi arhitektide JAMA.
Head lugemist , linnapeale.

hr. Kõlvartile

Vasta kommentaarile

Jalutustänava saab jätta alates Viru tn.-Viru hotellist kuni Draamateatri-Otsa tänavani. Estonia pst. maaalust kaevamist ei saa soovitada - see pinnas võib hakata liikuma ja mõjuda nii Solarisele, Estoniale, Reaalkoolile,Eesti Pangale halvasti. See on mõttetu püüd.
Milleks on vaja trammi Rävala puiesteele? Mõttetu ettevõtmine.
Küll oleks vaja Raudteejaam-Sadam(Jõe -Pronksi -Liivalaia -Pärnu mnt. (Tondi). Kuna sel tänavaosal Sadamast alates bussipeatusi pole, tuleks trammitee paigutada mõlemates suundades kõnnitee äärde ja keskmine osa jätta liikumiseks muule transpordile. Kõik pöörded trammile (ka kunagi vajaudusel Laagna kanalisse, on võimalik Gonsiori pöörded teha) on võimalikud ja otse , pealegi oleks kaetud kogu ala korraga -hotellid, haiglad (Ida haigla mõlemad keskused), Tornidega ministeerium,Sadam, Raudtee vaksal ,Lennujaam , Tondini. Lahendatud. Samuti on Kopli ühendatud nii Raudteevaksali-Sadama -Lennujaama ja Pärnu mnt. objektidega . Kui raha pole , tuleb püüda leida odavaim variant ja vajalik kodanike ,külaliste vedu . Välisminsiteeriumi jaoks pole trammi vaja ja segadust samuti - mida see Rävala ja Pärnu mnt. paralleel trammiliin kümnete miljonite eest kataks - 600 m ja paralleelselt 400 m vahet . See on mõttetu . Ühistransport peab vähendama sõidukite liiklust ja parkimist ning kättesaadavust paljudele asutustele, objektidele. Rävala trammi peatus oleks Kaubamaja dublaaž ja Islandi väljak 1(välismin.) ning edasi Muusikaakadeemia , siis juba Kosmos(seega 2 peatust saadakse kümnete miljonitega ning see ei vähenda sõidukite hulka ja parkimisvajadust piirkonnas kuidagi, isegi sunniviisiliselt.

nn spetsialistid

Vasta kommentaarile

Tegelased Narva maantee on oluline liiklustee kas seal Linnavalitsuses mingid asjatundjaid kah juhtumisi ametis on? Vast ainuõige antud lahendus vähemalt esialgu kalevi alla panna linnapea Mihhail Kõlvart.

Laadimine...Laadimine...