8 kommentaari

hm

Vasta kommentaarile

Väga vale otsus! Selle peale kõlistavad reformarid ja sotsid šampanjaklaase.
TTV on aastatega muutunud kõige huvitavamaks telekanaliks ja selle lõpetamisel ei tohi otsustada vaid säästetud rahasumma põhjal. Kahju selle telekanali sulgemisest on ühiskonnale palju suurem, kui see pisku säästetud summa, mis suunatakse haridusele ja kultuurile. Suureneb veelgi ERRi kallutatus, kasvab Venemaa kanalite vaadatavus jms.
Mõelge selle peale, lp koalitsioonipoliitikud! Kõlvart ei ole jumal taevas, kuigi ta võib-olla tahab selleks saada.

ideaalne võimalus

Vasta kommentaarile

Sisuliselt antakse võimalus kaks tasemel ja respekteeritud saadet üle anda milleks huvitav?

Artur

Vasta kommentaarile

Mul on kahju, et TTV kinni pannakse. Olen aastaid Keskerakonna poolt hääletanud, enam ma neid ei vali. EKRE on nüüd minu partei.

tegutseda mitte hädaldada

Vasta kommentaarile

Juhul kui mõni huvi tunneb Eesti poliitikas toimuva vastu siis püüab jälgida paari meediaplatvormi tegevust jõulist tegevust elik vast jalad tagumendi alt raske või. Teat ressurss ju olemas.

to Kahju

Vasta kommentaarile

Kuule Lepp, suht mage on ise käia kommenteerimas ja ennast kiita. Nartsiss! Vahe oli selles, et Edgar andis raha sulle põletamiseks nagu murdu, lisaeelarved jne. 4,5 miljonit eurot põlema pista polnud mingi kunst, mida siis omakorda kanti vasakule ja paremale.

vale aadress, postitas:

aga seevaldi asub hipodroomi kõrval!

väikeriigile ülioluline

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad väikeriigile - Eesti on väga väike riik - on teat konkurents meediavallas oluline vahest isegi ülioluline kui läänelikku esindusdemokraatiat eelistatakse. Loomulikult on ka neid kes eelistavad suunatud demokraatiat ja vast isegi rahvademokraatiat. Rahulikult mõelda äärmiselt tõsiselt vast ja kohe kindlasti teat valdkondades on vaja professionaale. Arvamusvabadus on oluline lugupeetavad.

Kahju.

Vasta kommentaarile

Toomas Lepp oskas väikse eelarvega eesti parimaid saateid teha (Vaba Mõtte Klubi-Mõtlema taas-Meedia keskpunkt-seriaal Savisaare protsess), kui praegused Lepa stuudio kaaperdanud tegelased ei oska, siis mõtekas nad vangi panna ja Lepp tagasi!

Laadimine...Laadimine...