6 kommentaari

Mart ja Martin

Vasta kommentaarile

Mart ja Martin muutuvad liialt tugevaks vana igihaljas Lõuna Tõuseb Uuesti USA stiilis elik maarahvas saab tuult tiibadesse peale nn laallust ja nn antsiplust. Siit siis teat poliitkäigud koalitsioonis ei midagi isiklikku vaid poliitika. Ja keda huvitavad mingid nn maksumaksjad vaadake nn avalikku-õiguslikku totaalset breezhnevi stagnat lõputut totrust ja igavust. Poliitika ja ainult.

vaatleja

Vasta kommentaarile

https://objektiiv.ee/sotsid-ja-isamaa-kaotavad-toetust/

Endine TTV vaataja

Vasta kommentaarile

Huvitav kuidas need saated nüüd paremini tallinlasteni jõuavad kui nende nägemiseks ma nüüd elupõlise tallinlase ja pensionärina kelle eest linnavõim oma sõnade kohaselt jõudu säästmata hoolitseb mingitele erafirmadele üsna olulise osa oma piskust sissetulekust peaksin jätma, endale erinevaid kohustusi võtma nendega lepinguid sõlmides jne. kui varem juba piisas, kui kasvõi lihtsalt traadijupi teleka taha pistsin ja siis ainult vaata ja naud ning saa osa nii linna elust kui muust huvitavast, mida saada nüüd aga kahjuks enam lootust pole. Ühesõnaga tänane linnavõim on jälle astunud sammukese kaugemale kõigist neist toredatest lubadustest, millega kunagi Tallinnas võimumonopol saadi. Aga kui nii edasi, eks siis too tuuled meile ilmselt peagi uue linnavõimu, kes oma sõnades ja tegudes suuremat järjekindlust ilmutab ja kelle meel enam mitte nii muutlik pole nagu eestimaine ilm!

Peeter postitas:

Aga kuhu jääb kõige populaarsem saade "Meedia keskpunkt"???

lugeja

Vasta kommentaarile

https://majandus24.postimees.ee/6878996/kolvarti-esimene-prohmakas-hiiliv-ttv-taastamine?_ga=2.245235782.290298028.1579541317-306378047.1409497078

Milleks oli vaja veel üht peavoolumeediat???

Vasta kommentaarile

Milleks oli vaja veel maksumaksja raha raisata, kui kõike seda pakutavat on juba küllaga???

Laadimine...Laadimine...