4 kommentaari

variant

Vasta kommentaarile

http://www.ohtuleht.ee/810738/presidendipaar-ruutlid-leiame-et-tulevikus-oleks-oigem-kui-rahvas-valiks-presidendi

inff

Vasta kommentaarile

Läänemaailma suurim saladus

http://jyrilina.com/eesti/loengud/

Dr Ilmar Soomere ja Jüri Lina loengud 12. juuni - 18. juuni.

Psühhiaater Soomere räägib teemal ”Tänapäeva parapsühholoogiast”, mis tutvustab teaduslikke avastusi kehaväliste elamuste, surmauuringute ja muude põnevate nähtuste kohta

Kirjanik Lina räägib teemal ”Mida teadsid surma kohta antiikmaailma eliitteadlased?”
Jutt käib peamiselt ühest suuremast teadusemehest – Pytagorasest. Aga ka suurimast teadusenaisest Hypatiast.

Muretu

Vasta kommentaarile

Saatuse tasu on väga ränk kameeleonidele! Väga! Raske on edasi elada piinava teadmisega, mis inimesele tehtud. See on raskeim karistus!

Häbiväärne protsess

Vasta kommentaarile

Savisaar , kelle idee ja otsustusvõimega toimus Balti kett, kes juhtis eesti rahva läbi Laulva Revolutsiooni VERETULT VABADUSELE, kes läks vastu vene tankidele, kelllele oleme kõige rohkem tänuvõlgu meie riigi iseseisvuse kättevõitmise eest – samal ajal, keda on aastakümneid ahistatud , tagakiusatud, materdatud, luuratud -pealt kuulatud moraalselt ja füüsiliselt ruineeritud meie oma jõustruktuuride ja peavoolumeedia poolt. Ja nüüd alustatakse uusi vintsutusi , lavastatakse uut poliitilist spektaaklit eelnevalt SALASTATUD koosseisuga arstliku komisjoni heakskiidul, ülekuulamised arstide juuresolekul. Häbiväärne , häbiväärne ja küüniline!Kas Eesti iseseisvus on tõesti nii madalalt hinnatud et selle teisel kaalukausil võivad olla poliitiliselt kokkuklopsitud süüdistused ja sepitsused?Kas eesti riigil ei ole mingit väärikust?

Laadimine...Laadimine...