VIDEO! Arnold ja Ingrid Rüütel: üksteist toetav tunne on meid palju aidanud

"Inimene ei saa kunagi õnnelik olla üksinda. Inimene on õnnelik siis, kui ta perel, sõpradel ja rahval läheb hästi, kui ta saab tegeleda sellega, mis on talle südamelähedane," räägib Ingrid Rüütel.

Pilt: GoodNews/TTV

VIDEO! Arnold ja Ingrid Rüütel: üksteist toetav tunne on meid palju aidanud (4)

"Inimene ei saa kunagi õnnelik olla üksinda. Inimene on õnnelik siis, kui ta perel, sõpradel ja rahval läheb hästi, kui ta saab tegeleda sellega, mis on talle südamelähedane," räägib Ingrid Rüütel.

"Meie aja kangelane" rubriigi raames tehtud intervjuu teine osa, kus president Arnold Rüütel ja Ingrid Rüütel kommenteerivad praeguse presidendi, peaministri ja valituse tööd, on Tallinna Televisiooni "Suvestuudio" eetris täna õhtul algusega kell 20.30. 

Tallinna Televisiooni uus saade "Suvestuudio" ja heade uudiste portaal GoodNews tõid koostöös kaamerate ette meie aja kangelased Arnold ja Ingrid Rüütli, vestlemaks sellest, mis paneb presidendipaari hetkel elu üle mõtlema ning millised on nende suveplaanid. Ennekõike aga tuli jutuks see, kuidas mõlemad endiselt nii aktiivsed on.

"Me suhtleme palju meie noortega, meie laste ja lastelastega ja see annab ka suurt jõudu," ütleb Ingrid Rüütel ja president lisab: "Inimene peab palju töötama, sest ta magab muidu küllalt palju oma elust maha. Kui töötada aktiivselt, siis iga puhkehetk, mis on võimalik võtta, on võrdselt hea tundega kaasatud. Selles mõttes on õige selles elus mitte logeleda." Vanavanavanematel tuleb palju tegeleda ka lapselapselapsega, mis on neile mõistagi meeldiv ja energiat andev tegevus.

Mõlemad kinnitavad, et nende õnneliku elu aluseks on oma kodu, kus nad on abikaasadena veetnud juba 59 aastat. "Me kasvõi oleme niisama ja ei räägigi midagi, istume koos ja loeme igaüks oma materjali. See üksteist toetav tunne on meid palju aidanud," räägib president Arnold Rüütel. Tema abikaasa sõnul tähendab õnn suuremas pildis kooskõla. "Inimene ei saa kunagi õnnelik olla üksinda. Inimene on õnnelik siis, kui ta perel, sõpradel ja rahval läheb hästi, kui ta saab tegeleda sellega, mis on talle südamelähedane, kui ta ümber on lähedased inimesed, ja õnn on ka see, kui ei ole õnnetusi," arvab ta.

4 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...