4 kommentaari

ants

Vasta kommentaarile

Neil ei jäänud muud üle , kui midagitki teha.Kuid üldises mõttes ei tee nad midagi erilist.Käib üks ümmargune jutt. Kõik on sama , mis reformipättide ajal. Hinnad tõusevad astronoomiliselt , palgad aga imeväikesed.Räägitakse mingist keskmisest palgast.Suurem osa elanikkonnast saab aga miinimumi. Pensionid on üldse häbiväärsed , see ei mahu üldse pähe.Pensionitõusu pole olnud juba 20 aastat

riiklikud polikliinikud

Vasta kommentaarile

Esmalt peab Eestis taastama mingite tüüpide poolt likvideeritud riiklik polikliinikute võrk.

komm

Vasta kommentaarile

Videost kumab läbi, et see otsus sündis ainult tänu streigiähvardusele, minister on selgelt "tööandjate" ehk kasumit taotlevate ettevõtjate poolel?!? Hea, et streigid on olemas.

Tore

Vasta kommentaarile

Kes teab, ehk oleksid sotsid ka varem teinud midagi meditsiini heaks. aga Reformi tagatoa tegelased ei lasnud midagi teha, vastupidi sulgesid raviasutusi ja inimesed ei saanud kohapeal ravi. Tallinnas tekitasid suured järjekorrad eriarstide juurde ja ka raskusi uuringute tegemiseks. Keskerakond on alati lugenud enda kõige tähtsamaks missiooniks meie rahva heaolu saavutamise ja püüab heastada neid tohutuid vigu, mida tegi eelmine valitsus.

Laadimine...Laadimine...