VIDEO JA FOTOD! Vilde tee pargis toimus noortele suunatud äge minifestival

Festivali raames toimus tänavatantsu võistlus, erinevad töötoad ja tegevused ning tutvuda sai supergraafika projekti tulemustega. Kõik tegevused olid osalejatele tasuta. 

Pilt: Ilja Matusihis

VIDEO JA FOTOD! Vilde tee pargis toimus noortele suunatud äge minifestival (1)

Toimetaja: Sandra Lepik / Video: Dmitri Povilaitis

Festivali raames toimus tänavatantsu võistlus, erinevad töötoad ja tegevused ning tutvuda sai supergraafika projekti tulemustega. Kõik tegevused olid osalejatele tasuta. 

Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Mustamäe linnaosa valitsusega korraldab täna kell 13-19 Vilde tee spordipargis (Vilde tee 69) minifestivali. Festivali raames toimub tänavatantsu võistlus, erinevad töötoad ja tegevused ning tutvuda saab supergraafika projekti tulemustega. Kõik tegevused on osalejatele tasuta. 

90images

Tänavatantsu võistlus toimub HOODie Cyphers battelite seeria raames ja mõõtu võetakse nii Hip-Hip kui House kategoorias. Kohtunikeks on Hip-Hop BUDZA ja House NASTY ning muusikat mängib DJ KLEPAN. Võistlus algab kell 13.

Festivali lõpuks valmib spordipargis asuvatele parkuuri elementidele noorte poolt kujundatud ja tehtud supergraafika. Kujunduste leidmiseks korraldati sel suvel Tallinna mobiilsete noorsootöötajate eestvedamisel kaks konkursi, kuhu noored said oma ideid esitada. Parimad tööd valiti välja Spekter tiimi tänavakunstnike poolt ning kujunduste autoritele korraldati kaks supergraafika töötuba, et noored saaksid supergraafika tegemist harjutada. Noored alustasid omaloodud supergraafikate tegemist parkuuri elementidele juba esmaspäeval, 29. juunil.

Lisaks korraldab Mustamäe Avatud Noortekeskus erinevaid tegevusi:

kell 14-15 tegevused veega

kell 15-16 tuulelohe töötuba

kell 16-17 joonistamine hennaga 

kell 17-18 täpsusviske turniir

kell 18-19 mullishow 

"Mustamäe linnaosa valitsusel on heameel aidata sisustada pealinna noorte suve, pannes õla alla erisuguste just tasuta ürituste korraldamisele, millel saavad osaleda kõik noored hoolimata nende vanemate rahakoti paksusest," kommenteerib linnaosa algatust Mustamäe linnaosavanem Lauri Laats. "Festivali kava on nii tihe ja põnev, et kõik leiavad endale meelepärase tegevuse."

Festivali korraldajad paluvad ürituse ajal järgida hajutamise nõuet ja haigena kohale mitte tulla. Võimalusel võtta kaasa oma desinfitseerimisvahend.

Vilde tee spordipargi minifestivali korraldavad Tallinna Spordi- ja Noorsooamet, Mustamäe Linnaosa Valitsus, Mustamäe Avatud Noortekeskus (MANK) ja Shokkin Group Estonia.

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...