5 kommentaari

siseminister töhe, koheselt

Vasta kommentaarile

Koheselt kompetentsed organid töhe äsja ametisse astunud siseministri juhatusel - klaarida jõhkra rünnakuga lastele tuntud nn Kadrigeitina. Mingil põhjusel paljukiidetud Eesti nn meedia ei suuda tänaseni lahendada jõhkrat ja alatut juhtumit rünnakuga lastele. Puudub soov, huvi, võimekus, ebaprofessionaalsus mis iganes kuid kompetentsed organid töhe ja koheselt.

Uudiseid ka:

Vasta kommentaarile

"Roxen kuulub Haapsalu ettevõttele Morobell, mis tegeleb Läänemerel tööstusliku kalapüügiga. Soome lipu all sõidab Roxen püügiõiguste ja kalapüügikvoodi tõttu.

Morobelli juht Raivo Baum ütles Postimehele, et Roxen sattus Venemaa majandusvööndisse elektronkaardi vea tõttu ja jätkas eksikombel seal kahe tunni jooksul kalapüüki. Selle ajaga püütud 7,5 tonni kilu ongi Venemaa süüdistuse põhjuseks." Pealinn

tavaline poliitkisma

Vasta kommentaarile

Kari stagnante jäid oma võimust ilma ikka 17-aastat siditud tõelised breeznevid koertesõbrad ja nüüd nutt ja hala lahti. Las stagnad nüüd rahulikult puhkavad valimistsükli jagu vähemalt kuid ei vist pajokk jäänd nigu niruks. Mis muud kui teeb stagnat härrad seltsimehed ja preilnad-prouad seltsinaised rohkem stagnat.

toomas

Vasta kommentaarile

No las kasutavad reffid kohe alguses oma kaardi ära, siis pole edaspidi enam vaja seda umbusladamist tõsiselt võtta. Kogu Eesti opositsioonipoliiyika ja peavoolumeedia on muutunud pinnapealseks kraaklemiseks, kus süüdistatakse isikuomadusi, mitte sisulisi poliitilisi tegusid. Mis tegusid? See valitsus pole ju sisuliselt veel ametisse saanudki. See näitab, et Reformierakond ja tema õukonnameedia(ja ka üllatuslikult sotsid) on väga nõrga poliitilise kapitali ja närvikavaga ning neil puuduvad autoriteetsed ja tasakaalukad erudeeritud poliitikud. Seega ei ole ka karta, et Eesti elu sealtpoolt sisuliselt mõjutatakse ja juhitakse. 17 aastat Ansipi diktatuuri on Reformierakonna hävitanud!

Marine astub ette

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad Marine Le Pen on Prantsusmaa ja terve Euroopa lootus mitte mingi nn äärmuspopulist. Mis parata kui prantslaste hulgas ei ole mehi siis peab Marine asuma riiki juhtima teist võimalust lihtsalt ei ole Prantsusmaad ja Euroopat ei saa hävitada. Ja muide meenutame Prantsumaa ajalugu on ennegi raskel ajal prantslannad astunud ette oma maa eest. Austus Marine Le Penile terve Euroopa lootusele.

Laadimine...Laadimine...