4 kommentaari

Ida ja Lääs

Vasta kommentaarile

Asjatundjad peaks uurima viiruspuhangut Ida-Euroopa ja Lääne-Euroopa vahekorrast. Just Lääs osutus kõige haavatumaks viiruse ees samas Idas tunduvalt paremini hakkama saadi. Eesti kuulub siis antud vaatenurgast Ida-Euroopa hulka - tubli Ida-Euroopa hulka antud juhul. Teatud ladestus vaktsineerimistes, meditsiinisüsteem erinev senini osalt veel nn anglo-ameerikalikust perearstindusest, osalt säilinud epiodemioloogiline teenistus? USA ja just momendil Brasiilias toimuv kohutab tegelt klassikaline looduslik valik - vaba inimene vabal maal kooleb priilt kelle asi. Tuleb tegeleda lugupeetavad viirused tulevad uuesti, paraku.

lugeja

Vasta kommentaarile

https://www.perunica.ru/zdrava/10316-nemnogo-iz-istorii-zaraznyh-boleznej-chuma-ospa-holera-prokaza.html

teeb Tegnelli

Vasta kommentaarile

Pilk naabermaale ülemere tegelt Rootsi ei ole kaugel. Valdavalt siis hooldekodudes 4700 koolnut elik teeb Tegnelli prosta keeles vähendab pensionifondide koormust. Ja mida teevad rootslannad ja rootslased? Ropult rikas Rootsi ja olukord hooldekodudes tegelt?

sanepid teenistus

Vasta kommentaarile

Tasemel sanitaar-epidemioloogiline teenistus, epidemioloogide väljaõppe taastamine Tartu Ülkoolis ja ravimite ning meditsiinitarvikute tootmise taastamine Eestis ja Euroopas. Tootmine peab toimuma Euroopas ei mingit tuginemist Puna-Hiinale ja Hindustanile elik ei mingit namordnikute tolmumaskide ootamist lennuväljal. Euroopa peab ise hakkama saama siin on piisavalt inimesi ja kompetentsi. Kuid samas olla viiruste vallas pidevas kontaktis WHO-ga, Rahva-Hiinaga, Venemaaga ja väga hästi toiminud Hiina Vabariigiga tunneme ka Taivanina neilt kõigilt tasub šnitti võtta. Ja viirused ei kao mitte kuhugi sellega arvestame.

Laadimine...Laadimine...