VIDEO: Kristiines rakendatakse turvalisust parandavaid meetmeid

"Oleme linnaosavalitsuses koostöös politseiga probleemsed kohad kaardistanud ja vastavalt nende ettepanekutele viinud ellu linnaruumis muudatusi, mis võime öelda, on andnud positiivseid tulemusi," tõdes Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

VIDEO: Kristiines rakendatakse turvalisust parandavaid meetmeid

Toimetaja: Sandra Lepik

"Üldjuhul inimesed tunnevad ennast Kristiines turvaliselt, kuid samas kurdetakse asotsiaalsete eluviisidega alkoholi tarbivate isikute üle, suvisel ajal teevad elanikele muret öised lärmajad ning ka liiklusohutus on teema, mis on jätkuvalt probleemiks," rääkis Kristiine linnaosavanem Jaanus Riibe.

Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös Politsei- ja Piirivalve Ametiga (PPA) ja turvafirmaga K Security on tänavu suvel rakendanud linnaosa territooriumil mitmeid turvalisust parandavaid meetmeid. 

Riibe sõnul on kuriteo ennetustöö üheks teguriks turvalise linna keskkonna kujundamine. "Üldjuhul inimesed tunnevad ennast Kristiines turvaliselt, kuid samas kurdetakse asotsiaalsete eluviisidega alkoholi tarbivate isikute üle, suvisel ajal teevad elanikele muret öised lärmajad ning ka liiklusohutus on teema, mis on jätkuvalt probleemiks. Oleme linnaosavalitsuses koostöös politseiga probleemsed kohad kaardistanud ja vastavalt nende ettepanekutele viinud ellu linnaruumis muudatusi, mis võime öelda, on andnud positiivseid tulemusi," tõdes Riibe.

Täname kõiki oma partnereid ja ka linnaosa elanikke, kellega koostöös teeme Kristiine turvaliseks.

Laadimine...Laadimine...