Tallinn

VIDEO: Löwenruh’ tiik saab puhtaks

VIDEO: Löwenruh’ tiik saab puhtaks

Kristiine linnaosas asuva Löwenruh’ parki ümbritsev tiik vajas setetest puhastamist, sest vastasel juhul jääks vesi tiigis seisma ja seda ootaks ees kiire täis kasvamine. Linnaosa lepingupartner jätkab tiigi puhastamist ja planeerib lõpetada tööd aprillis.

VIDEO! LINNAPEA KÕLVART: Ärge laske ennast petta illusioonist, et koroonaviirus õues ei levi ja värskes õhus on ohutu

VIDEO! LINNAPEA KÕLVART: Ärge laske ennast petta illusioonist, et koroonaviirus õues ei levi ja värskes õhus on ohutu (2)

"Kui me ei alusta eneseregulatsiooniga kohe nüüd ja praegu, siis kaasnevad peagi veelgi karmimad piirangud. Siis on hilja eneselt küsida: kas me sellist elu tahtsimegi? Sellele peame vastama täna ja praegu," ütles Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart pöördumises elanike poole. "Üks kaotatud kevad ei ole suur kaotus võrreldes pika ja terve eluga."

Pirita otsib ranna hooldajat

Pirita otsib ranna hooldajat

"Eesmärk on tagada, et Pirita rand ja rannaga piirnev metsaalune oleks puhas ja seetõttu on ka hooldusmahud suuremad kui praegusel lepingupartneril," põhjendas Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Tallinna linnajuhid loobusid palgatõusust

Tallinna linnajuhid loobusid palgatõusust

"Igal juhul ootab Tallinna ees ajutine majanduslangus ja järsk maksulaekumise vähenemine ning seetõttu tuleb linnal teha ettevalmistusi kulude kärpimiseks juba lähiajal," ütles linnavolikogu aseesimees Mart Luik.

Eralasteaias käivate laste vanemad saavad täiendavat toetust

Eralasteaias käivate laste vanemad saavad täiendavat toetust

"Eriolukorras toetab linn kõiki lapsi võrdselt olenemata sellest, kas nad käivad lastehoius, eralasteaias või munitsipaallasteaias," sõnas linnapea Mihhail Kõlvart. "Peame oluliseks lasteaiateenuse osutamise jätkumist ka eriolukorra ajal, kuni ei kehtestata liikumispiirangut." 

Volikogu esimees Terik mälestas märtsiküüditamise ohvreid
Tallinn Ajalugu

Volikogu esimees Terik mälestas märtsiküüditamise ohvreid

Kõikide küüditamisel hukkunute ja kannatanute mälestuseks asetas Tallinna linna poolt Maarjamäe kommunismiohvrite memoriaalile kimbu linnavolikogu esimees Tiit Terik. "Peame tegema kõik selleks, et need sündmused ei korduks, me peame meeles pidama ja näitama, et me ei ole unustanud. Ja me ei unusta...," lausus Terik.

Lasnamäe saab Vahuri nimelise tänava

Lasnamäe saab Vahuri nimelise tänava

Kuna piirkonnas asub mitmeid ettevõtteid, kellele võib Jüriöö tänava nimi osutuda navigatsioonisüsteemidesse sisestamisel probleeme, nõustus nimekomisjon vastuväite esitanud maaomanikuga ning pakkus seetõttu tänavale E. Bornhöhe Jüriöö ülestõusu ainetel kirjutatud "Tasuja" järgi Vahuri tänava nime.

Kõlvart tahab peaministrilt täiendavaid piiranguid inimeste liikumisele ja kogunemistele ning meelelahutuskohtadele

Kõlvart tahab peaministrilt täiendavaid piiranguid inimeste liikumisele ja kogunemistele ning meelelahutuskohtadele (1)

Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart tegi täna peaminister Jüri Ratasele tehtud pöördumises ettepaneku kehtestada täiendavad piirangud koroonaviiruse vastu võitlemiseks. Linnapea ettepanekud hõlmavad inimeste liikumiste ja kogunemiste ning meelelahutusasutuste töö piiramist. "Mida tõhusamaid meetmeid rakendatakse kohe, seda väiksemaks kujuneb tõenäoliselt surve tervishoiusüsteemile," kirjutas linnapea peaministrile. Avaldame linnapea kirja täismahus.

VIDEO! Vanalinna päevad jäävad juunis ära

VIDEO! Vanalinna päevad jäävad juunis ära

"Väga kahju on meie pikima traditsiooniga suvesündmuse ootajatele teatada, et olime sunnitud koroonapandeemia tõttu langetama raske otsuse jätta vanalinna päevad suve hakul ära," ütles Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

VIDEO! Abilinnapea: Tallinn on valmis kõiki õpilasi toitlustama
Haridus Tallinn

VIDEO! Abilinnapea: Tallinn on valmis kõiki õpilasi toitlustama

"Enne kriisiperioodi me toitlustasime ju absoluutselt kõiki õpilasi ja see valmidus on olemas – see ei ole mitte kuskile ära kadunud," ütles Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev saates "Tallinna panoraam". "Kui tekivad küsimused ja probleemid, võib kindlasti meie poole pöörduda ja alati saab abi," kinnitas ta e-õppe kohta.

Laadimine...Laadimine...