Tallinn

Kari tänava romuauto ootas teisaldust kolm aastat

Kari tänava romuauto ootas teisaldust kolm aastat (3)

Täna hommikul teisaldasid Munitsipaalpolitsei amet ja firma Kuusakoski Põhja-Tallinnast Kari tänavalt ohtliku autoromu. Munitsipaalpolitsei menetlusosakonna juhataja Triin Uudevälja sõnul oli auto müüdud uuele omanikule aastal 2013 ja pärast seda jäänud samale kohale seisma kuni tänase hommikuni.

FOTOD JA VIDEO! Aas: Sisekontroll uuris juba Sarapuu tegevust, kahjuks ei saanud me prokuratuurilt varem hinnangut!

FOTOD JA VIDEO! Aas: Sisekontroll uuris juba Sarapuu tegevust, kahjuks ei saanud me prokuratuurilt varem hinnangut! (1)

"Pean tunnistama, et linna sisekontrolli teenistus ei leidnud midagi, mis seostanuks jäätmeveofirmat BWM Arvo Sarapuuga," ütles linnapea kohusetäitja Taavi Aas, kommenteerides abilinnapea Arvo Sarapuule tänast kahtlustuse esitamist. Seega püüdis linnavalitsus meedias varem esinenud kahtlustustele kinnitust leida või neid ümber lükata kohe, kui ühes ajalehes ilmusid kuuldused abilinnapea Sarapuu võimalikest seostest jäätmefirmaga BWM.

Julia Timerbulatova: linlased on Tallinna veega väga rahul

Julia Timerbulatova: linlased on Tallinna veega väga rahul

"Selleks, et vesi tuleks meie kraani, läbib ta ikkagi suure tee. Selleks, et inimesed saaksid seda tööd väärtustada ja austada, tuleb seletada kuivõrd tähtis ja oluline see on," lausus Tallinna linnavolikogu keskkonnakomisjoni aseesimees Julia Timerbulatova. Juba aastaid on pealinna joogivee kvaliteet võrreldav kraanivee kvaliteediga mistahes Lääne-Euroopa riigis.

Taavi Aas: Euroopa moodsaimad prügiautod alustavad tööd kesklinnas

Taavi Aas: Euroopa moodsaimad prügiautod alustavad tööd kesklinnas

Kuna Ragn Sells tahtis Kesklinnas prügiveo hinda tõsta, hakkavad kesklinlaste prügi vedama Tallinna Jäätmete Taaskasutuskeskuse (TJT) Euroopa moodsaimad prügiautod, mis teenindavad juba lasnamäelasi ja nõmmekaid. "Olukord on märgatavalt paranenud," rõõmustas tegevlinnapea Taavi Aas ja lisas, et saamatuks osutunud Baltic Waste Management OÜ-l enam Tallinna prügiturule asja pole.

FOTOD JA VIDEO! Taavi Aas: Piritat ja Haaberstit hakkab ühendama rannapromenaad ja Linnahall saab korda

FOTOD JA VIDEO! Taavi Aas: Piritat ja Haaberstit hakkab ühendama rannapromenaad ja Linnahall saab korda (4)

"Tulevikus saab Tallinn katkematu merepromenaadi, mis ulatub Piritast kuni Haaberstini," rääkis Keskerakonna linnapeakandidaat Taavi Aas ja lisas, et mereääre avab kavandatav Reidi tee, Pirita rannapromenaadi juba korrastatakse, Linnahall ja selle ümbrus tehakse korda. "Sellest saab kõige ilusam merepromenaad Euroopas ja me tahame sellele tuua suure rahvusvahelise spordiürituse, maratoni, mis kulgeks mööda uut promenaadi. See on Tallinnale au küsimus – saada jälle uhkeks ja tugevaks merelinnaks," ütles Aas.

Lasnamäe arutab neljapäeval ühiselt turvalisuse üle

Lasnamäe arutab neljapäeval ühiselt turvalisuse üle

"Paljud mured on muidugi sellised nagu mujalgi – tegeleda tuleb nii omavalitsusel kui ka elanikel vandaalidega, avaliku korra rikkujatega ja teistegi sarnaste teemadega," ütles Olga Ivanova. Samas tõdes ta, et Lasnamäel on ka omad erisused, näiteks ebaseaduslikud ärid kortermajades.

FOTOD ja VIDEO! Vabaduse väljakul esinesid Karl Madis ja C-Jam!

FOTOD ja VIDEO! Vabaduse väljakul esinesid Karl Madis ja C-Jam!

Rahvas saab Vabaduse väljakul bussiliikluse 95. sünnipäeva tähistada Karl Madise ja C-Jami kontserdiga. Madise sõnul sõidab ta ka ise vahel bussiga. "Istud peale ja kui veel tasuta saab, siis on buss ülimugav," ütles ta. "Olen Tallinna ühistranspordiga väga rahul. Olen ka Rootsis, Soomes ja mitmel pool mujal ühistranspordiga sõitnud, leian, et meil on isegi parem."

Westholmi gümnaasium saab juurdeehituse
Haridus Tallinn

Westholmi gümnaasium saab juurdeehituse

Praegu asub Jakob Westholmi gümnaasiumi algklasside hoone aadressil Luise 38 ja gümnaasiumihoone Kevade 8, kuid linna algatatud detailplaneering koondab kogu kooli Kevade tänavale. 

NÜGANEN: Minu järgmine film võib tulla vanast Tallinnast

NÜGANEN: Minu järgmine film võib tulla vanast Tallinnast (1)

"Ma pole kunagi mõelnud, et suure autasuga antakse märku, justkui peaksin oma kodinad kokku panema ja hakkama surnuaia poole vaatama, või et peaksin vähemalt pensile minema," ütles täna Tallinna vapimärgi saanud lavastaja Elmo Nüganen. "Uus film on tulemas, läbirääkimised käivad. Võib-olla on see seotud ajaloolise Tallinnaga, midagi "Apteeker Melchiori" kanti."

Kalev Kallo: rõõmustab, et Tallinna tuleb aina elanikke juurde

Kalev Kallo: rõõmustab, et Tallinna tuleb aina elanikke juurde

"Lisaeelarvega on ikka väga palju häid asju. Näiteks 1. septembrist saavad sooja koolitoitu ka gümnaasiumiõpilased. Lasteaia, munitsipaalkoolide, ka Kopli kutsekooli õpetajate palgad tõusevad. Põhieelarvega tõusid need 1000 euroni, lisaeelarevega 1. septembrist 1050ni," ütles  Tallinna Linnavolikogu esimees Kalev Kallo.

Laadimine...Laadimine...