Tallinn

Nõmme otsib talenti

Nõmme otsib talenti

Esitusele tulevad valdavalt muusika- ja liikumisnumbrid, kuid on ka üllatusi mustkunsti ja teatraalsete etteastete näol. Osalevad 7-26-aastased noored, kes elavad Nõmmel või käivad Nõmme linnaosa koolis või huviringis.

Üheksa kodu Pirital sai tuleohutuks

Üheksa kodu Pirital sai tuleohutuks

"Oli majapidamisi, kus uuendamist vajas suur osa elektrisüsteemist alates jaotuskeskusest ja lõpetades kaablite, pistikupesade ja valgustite väljavahetamisega," rääkis Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat.

Mupo sai raha generaatori ostmiseks

Linnavalituse korraldusega eraldatakse linnavalitsuse reservfondist Tallinna munitsipaalpolitsei ametile 42 000 eurot generaatori soetamiseks ameti ruumides asuvate Tallinna kriisikomisjoni ja komisjoni kriisireguleerimismeeskonna tööruumide kasutamise võimaldamiseks kriisiolukordades. 

Kristiine lapsevanemad saavad lastekasvatamise nõu

Kristiine lapsevanemad saavad lastekasvatamise nõu

"Ootame kõiki osalema, kes tunnevad, et probleem on õhus ja koolitusnõustamisest võiks abi olla. Koos käiakse Kristiine laste- ja peredekeskuse uutes valgusküllastes ruumides, kuhu on mugav tulla nii ühistranspordi kui ka isikliku sõiduvahendiga," kutsub Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe. 

Linnaosatöötajaid ähvardanud isik on kindlaks tehtud

Linnaosatöötajaid ähvardanud isik on kindlaks tehtud

"Vestlesin prefektiga, kes kinnitas, et politseil on ähvardaja isik kindlaks tehtud ja temaga tegeletakse juba," kirjutas Tallinna abilinnapea Kalle Klandorf sotsiaalmeedias. Mustamäe linnaosa valitsuse töötajad kutsusid möödunud neljapäeval politsei ja esitasid avalduse, sest sotsiaalhoolekande osakonda külastanud mees ähvardas teda teenindanud ametniku maha lüüa.

ABILINNAPEA: Kodust hooldust võiksid rohkem saada ka lähedastega abivajajad

ABILINNAPEA: Kodust hooldust võiksid rohkem saada ka lähedastega abivajajad

"Sageli arvatakse, et lähedasel on ju raha küll, et hooldamise eest maksta. Aga kui tööl käimine muutub hoolduse tõttu võimatuks, kaob ka sissetulek," rääkis Koduhospiits OÜ juhatuse liige Kristi Luksep. "Kas me tõesti peame laskma inimese ennast kõigepealt vaeseks maksta, et siis abi saada? Mõtteviis, et lähedastega inimesed tuleb teenuselt tõrjuda, vajab muutmist. Katsetamisel on uus hooldusabi, mis annab abi kõikvõimalike hädadega inimestele, kel on lähedased olemas."

Laadimine...Laadimine...