FOTOD JA VIDEO! Munitsipaalpolitsei esitles uue välimusega autosid!

Pärast esitlust sõidavad autod tööpostile. Kes esimesena märkab linnas mupo uut autot, teeb sellest pilti ning saadab mupo Facebooki teate pildiga, võidab kingituse!

Pilt: Albert Truuväärt

FOTOD JA VIDEO! Munitsipaalpolitsei esitles uue välimusega autosid! (1)

Pärast esitlust sõidavad autod tööpostile. Kes esimesena märkab linnas mupo uut autot, teeb sellest pilti ning saadab mupo Facebooki teate pildiga, võidab kingituse!

15images

Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti neli uut ametiautot ja patrullbuss on saanud uue välisilme. Sellel aastal toimunud ideekavandite võidutöö on läbi teinud mitmeid värvi- ja välisilmemuudatusi, mis on vastavusse viidud Tallinna linna uue visuaalse identiteedi nõuetega.

"Tegemist on nägusa ja linnapildis hästi märgatava lahendusega," ütles Munitsipaalpolitsei Ameti juhataja Aivar Toompere. "Oleme tulemusega igati rahul. Kuidas autod linlastele meeldivad, seda näitab aeg. Igatahes täna sõidavad autod kohe presentatsiooni järel tööpostile. Tehke tänase päeva jooksul foto mupo uuest autost ja saatke meie facebooki sõnumitesse. Esimene linnapildis jäädvustatud autofoto autor saab väikese kingituse. Kõik fotod avaldatakse FB autode pildigaleriis!" 

"Need värvid, sinine-valge, need on siis Tallinna lipuvärvid ja see läheb uue visuaaliga kokku. See on konsulteeritud kõik Tallinna Linnavalitsusega," selgitas abilinnapea Kalle Klandorf. "Ja muidugi erineb selle poolest, et siis katusel on vilkur, et tähelepanu juhtida, et seal toimub midagi. See ei ole operatiivsõiduki vilkur, see on ohuvilkur."

Klandorfi sõnul on mupol käed tööd täis. "Suurem probleem, kui see taksode kontroll isegi on see, et meil tihtipeale vedelevad inimesed alkoholijoobes tänavatel ja me ei saa neid transportida näiteks kainestusmajja, kuigi meil selleks on spetsiaalsed vahendid olemas," märkis ta. "Seadusandja pole seda andnud, alati peab politsei kutsuma. See võtab aega, politsei ressurssi kulutab. See on täiesti mõttetu seadusepügal, mis omal ajal välja mõeldi. Aga nüüd ma arvan, et see asi parandatakse õige pea ära."

1 kommentaari

Laadimine...Laadimine...
Laadimine...Laadimine...