Jaak Juske peatas oma volitused Tallinna linnavolikogus

Tallinna linna valimiskomisjon peatas Jaak Juske volitused linnavolikogu liikmena alates 15. augustist 2019 kuni 1. märtsini 2020. 

Pilt: Scanpix

Jaak Juske peatas oma volitused Tallinna linnavolikogus

Toimetaja: Sandra Lepik

Tallinna linna valimiskomisjon peatas Jaak Juske volitused linnavolikogu liikmena alates 15. augustist 2019 kuni 1. märtsini 2020. 

Tallinna linna valimiskomisjon tegi isiklikke sooviavaldusi arvestades muudatusi linnavolikogu koosseisus.

Tallinna linna valimiskomisjon pikendas Urmas Espenbergi linnavolikogu liikme volituste peatumist 7. novembrini 2019 ja peatas Jaak Juske volitused linnavolikogu liikmena alates 15. augustist 2019 kuni 1. märtsini 2020.

Urmas Espenbergi asendusliikmena jätkab linnavolikogus Kairet Remmak-Grassmann. Jaak Juske asemele nimetati linnavolikogu liikmeks Siim Tuisk.

Ühtlasi otsaustati taastada Andres Koldre volitused linnavolikogu liikmena alates 16. augustist 2019 ja lõpetada Izabella Riitsaare volitused linnavolikogu liikmena.

Laadimine...Laadimine...