10 kommentaari

metropol Riia

Vasta kommentaarile

Nil Ušakov elik siis Nils Ušakovs on teinud äärmiselt head tööd tegelt just äsja veel pea miljoni elanikuga sisuliselt Baltimaade ainsa metropli heaks. Ja peamine hoidnud koostööd lätlaste, venelaste ja muide igati oluline Riia juutide vahel - omavahelist koostööd kõigi olude ja arvukate debiilide ja arulagedate kiuste.Riia sakslased saadeti ju ühe mägimehe Austriast poolt kodu Riiast minema - oli nii ju. Nil Ušakovi ootab koht Prüsselis kõrvu Riia juuditari Tatjana Ždanokaga meite hää Indrek Tarandi veel senise kamraadiga Eururaadis Prüsselis. Paraku meite Indrek seekord Eururaadi ei jõua erinevalt tublist Läti ajakirjanikust Nilsist ja kommunistist füüsikadoktorist Tatjanast elik igaühele oma seekord siis vägijook murdis maha mis parata. Vaid edu metropol Riiale ja Latviale. Ja koostööd Tallinna ja Riia vahel võidavad mõlemad. Ja tööd jagub nii Mihhail Kõlvartile kui Oleg Burovile lätipäraselt Olegs Burovsile muudkui murra.

Vello

Vasta kommentaarile

Kui Riiat võis aastaid juhtida Nils Ušakov, siis nüüd suudeti ta siiski lõpuks kõrvaldada. Ja millegipärast tundub, et Kõlvarti kõrvaldamine võtab tublisti vähem aega.

W. postitas:

A et tundub või? Ja mida sa veel tunned?

linlane

Vasta kommentaarile

Millegipärast unustatakse ,et Mihhail Kõlvart isa on eestlane Ülo Kõlvart ,kes Pärnust pärit endine tuntud karateka ja ema Korea päritolu aga kirjutatakse ,et Mihhail on venelane ??

nimi ei riku meest postitas:

Eks eestlased võivad teda ka Mihkliks nimetada. Midagi koreapärast võiks olla näiteks Min-Hee.
http://www.tahendus-beebi-nimed.com/c/Korea%20nimed

toomas

Vasta kommentaarile

Kõlvart on üks Eesti väärikamaid, isegi ilma linnapea tiitlita. Johannes Trallal on kellelt väärikust õppida!

Laadimine...Laadimine...