5 kommentaari

vana TARAND ,,KUI ISA

Vasta kommentaarile

VÕIKS OMA POEGA INDREKUT TALTSUTADA ,,ET ROHKEM EI ÜLBITSEKS ?
SEE SIND INDREK ---KAUGELE EI VII ,,
LÕPUKS OLEDKI SUNNITUD .---SINNA BRÜSSELI JÄÄMA ,, //OTSI SIIS HEAD TÖÖD

vana TARAND ,,KUI ISA postitas:

On IKKA TUBLI MEES OLNUD ---JA NII MADALALE POLE VEEL LANGENUD
KUI POEG INDREK

mordaboi ja podstilkad

Vasta kommentaarile

Rohkem innovatiivsust ja elurõõmu lausa lusti rahvaasemikud Toompeal elik pidev korralik mordaboi ja piisavalt podstilkasi allapanuks siis ka tavainimesed rahul mingist üksikust joodikust jääb lihtlabaselt väheks.

lisaja

Vasta kommentaarile

“Kaabakas!
Kaitsepolitsei agent!”

http://www.ekspress.ee/news/paevauudised/ajalugu/napunaiteid-savisaarele-kuidas-90-aastat-tagasi-eestis-parteid-puhastati.d?id=64151449

Suvel 1922 läks Eesti poliitikas mölluks. Riigikogu valimistel neljanda tulemuse saanud erakond hakkas oma ridu reeturitest puhastama.

paneb ja korralikult

Vasta kommentaarile

Lugupeetavad mingi joodik töllerdamas Toompeal ei ole mingi lugu tegelt tegi ju lihtlabast tasuta reklaami ikke valimised ju. Kuid õigeid mehi ja muide ka naiskasi näeb Ülemraadas Kiievis Andrii Parubii oskusliku käe all on ju paberitega otse seewaldist. Kuid Andrii auks mees saab hakkama. Ülemraadas on koos tõsised ja igati toekad mehed ja pannakse korralikul mordat ja muide ülima lustiga. Ja igati kobedat Irina Geraštšenkot - Andrii asetäitjat Raada juhataja ametis siis - kostitati otse püünel stiilse ja mahlaka väljendiga podstilka kui keegi veiks toda muovat mõikab. Seega mordaboi ja lustlik stiilne värk. Ja missugune autudepark... Elik demokraatia ja ühised väärtused nigu ütleb marksist sm Mikser. Veiks vist lõbusam peaks olema Toompeal või kuda järsku puhtas muovas podstilkasi vaja rohkem lusti.

Laadimine...Laadimine...