Kesklinna lapsevanemate virtuaalkool pälvis tunnustuse

Kesklinna vanem Monika Haukanõmm ütles, et virtuaalkooli loengud on vanemate seas väga populaarsed ja saanud palju positiivset tagasisidet.

Pilt: Rene Suurkaev
Haridus Tallinn

Kesklinna lapsevanemate virtuaalkool pälvis tunnustuse

Toimetaja: Toomas Raag

Tallinna Haridusamet tõstis Kesklinna valitsuse ja Kadrioru Saksa Gümnaasiumi ühisprojektina korraldatud vanemate virtuaalkooli esile kui oktoobrikuu haridustegu. 

"Meil on väga hea meel, et virtuaalkooli loengud on vanemate seas väga populaarsed ja saanud palju positiivset tagasisidet. Nüüdne tunnustus haridusametilt kinnitab, et teeme vajalikku asja – soovime luua laste ja vanemate vahel üksteist toetavat ja inspireerivat keskkonda. Tänan Kadrioru Saksa Gümnaasiumit, kellega koostöös see projekt sündis," kommenteeris Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Eile toimus vanemate virtuaalkooli teine loeng, kus positiivse ja rahumeelse vanemluse mentor Tanel Jäppinen rääkis isa rollist lapse kasvatamisel. Loeng on järelvaadatav Kesklinna valitsuse Youtube’i kanalis https://youtu.be/tDG6rcXA8So.

Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktor Imbi Viisma märkis virtuaalkooli käivitamisel: "Kool annab ülevaate erinevatest last puudutavatest teemadest, mis võiksid olla igale lapsevanemale vajalikud teada kogu kooliaja jooksul. Selles koolis ei keskenduta ainult lapsele, vaid käsitletakse vanemaks olemist laiemalt."

Tallinna Haridusamet korraldab juba alates 2017. aastast igakuist tunnustuskonkurssi "Kuu haridusjuht" ja "Kuu haridustegu", et rohkem märgata ja väärtustada haridusasutuste juhtide tööd ning silmapaistvaid haridustegusid.

 

Laadimine...Laadimine...