Kesklinna valitsus jagab helkuriabi

 Kesklinna vanem Monika Haukanõmm jagamas helkureid Koidula tn lugemisnurgas.

Pilt: Ilja Matusihis

Kesklinna valitsus jagab helkuriabi

Toimetaja: Toomas Raag

Täna õhtust võib igaüks leida endale Tallinna kesklinna paarikümnelt haljasalalt-mänguväljakult helkuri või sinna neid juurde tuua. 

Pärastlõunal riputasid Kesklinna koolide vabatahtlikud koos noortekeskuse ja linnaosavalitsuse töötajatega enam kui kaks tuhat helkurit kesklinnas asuvatele mänguväljakutele ja haljasaladele (tähistatud kaardil).

„Helkuriabi kampaania on meie igasügisene ettevõtmine, millega püüame tõmmata tähelepanu liiklusturvalisusele. Pimedal ajal väljas liikumise esimene reegel õpetab ju olema nähtav ja seejuures on helkurist palju abi. Sestap kustume üles nii väikseid kui suuri astuma läbi meie jagamispunktidest, et sealt endale helkur võtta või neid hoopis sinna teiste jaoks tuua,“ rääkis Kesklinna vanem Monika Haukanõmm. 

Kesklinna valitsuse kogemus näitab, et jagamiskohtades jätkub helkureid vaid mõneks päevaks. Seetõttu on ikka kutsutud üles teisi asutusi ja linlasi oma võimalikest varudest tooma lisa Helkuriabi sildiga tähistatud punktidesse.

„Kutsume nii elanikke kui Tallinna kesklinnas tegutsevaid organisatsioone tegema väike heategu ja tooma ka omalt poolt helkureid meie jagamiskohtadesse. Helkuriabi kampaania kestab, kuni helkureid jätkub!“ kutsus üles linnaosa vanem.

 

Laadimine...Laadimine...