Kristiine eakate päevakeskuse huviringide hooaeg algas uutes ruumides

Tallinnas algas Kristiine eakate päevakeskuse huviringide hooaeg uutes ruumides.

Pilt: Ilja Matusihis
Haridus Tallinn

Kristiine eakate päevakeskuse huviringide hooaeg algas uutes ruumides

Toimetaja: Vesta Reest

Tallinnas algas Kristiine eakate päevakeskuse huviringide hooaeg uutes ruumides.

Kui varasemalt tegutses Kristiine eakate päevakeskus Sõpruse puiestee 5 hoone keldrikorrusel, siis praeguseks on pool majast rekonstrueeritud ning päevakeskuse kasutusse jääb edaspidi hoone A korpuse esimene korrus. Senisest valgusküllasemad ja mugavamad tingimused on toonud uusi huvilisi ka päevakeskuse huviringidesse. Päevakeskuses on võimalik osaleda 26 huviringi töös, millest võtab iganädalaselt osa ligi 400 väärikas eas inimest. Lisaks ringide tööle toimuvad regulaarselt terviseloengud, tantsuõhtud, kohtumised huvitavate persoonidega ja ühised väljasõidud.

"Eelmine hooaeg oli Kristiine päevakeskuse jaoks keeruline, sest ruumid olid remondis ja hakkama tuli saada asenduspindadel. Seevastu uus hooaeg on alanud palju positiivsemalt ja ringide töö on hooga käima läinud. Lisaks traditsioonilistele laulu-, tantsu-, kunsti- ja võimlemisringidele saab õppida keeli, treenida mälu ja osaleda kokandusklubi töös. Viimased kaks on päevakeskuse ühed populaarsemad," rääkis Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Tema sõnul on praeguseks huviringidesse registreerinud ligikaudu 400 osalejat, kuid uusi liikmeid mahub veel näiteks portselanimaali ja nahk-ehistöö kui ka keelte gruppidesse, mäluringi, samuti tantsu- ja lauluringidesse.

Laadimine...Laadimine...