Lasnamäe linnaosa vanem: kutsun kõiki osa saama!

"Rõhume kultuuriprogrammiga sõulisusele ja filmi menule," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään.

Pilt: Scanpix

Lasnamäe linnaosa vanem: kutsun kõiki osa saama!

Vesta Reest

"Rõhume kultuuriprogrammiga sõulisusele ja filmi menule," ütles Lasnamäe linnaosa vanem Andres Vään.

Esimese üritusena tõi Vään välja kaskadöör Jaan Roose Laagna tee ületuse, 9. juuli õhtul. "See saab olema närvekõditav sõu üle Lasnamäe tuiksoone," lubas Vään mõned tunnid enne üritust. 

Tema sõnul on see happening filmimisega kõige kõmulisemalt ja otsesemalt seotud.

Vään toob välja ka teise ürituse, mis toimub 15. juulil Tallinna lauluväljakul: filmimuusika õhtu, kus Eesti tippartistid esitavas maailma, Vene ja Eesti filmidest tuntud muusikapalu.  Vään loetles: ""Kolm musketäri", "Oota sa!", "Kariibi mere piraadid", "Don Juan Tallinnas"." 

Kolmanda üritusena on 18. juulil Kivila pargi festival, algusega kell kolm pärastlõunal. Üritus on suunatud põhiliselt noortele ning just noori oodatakse publikuks kõige enam.

Neljas üritus on lasnamäelasi ootamas 20. juulil kell 12 päeval. "Siis on meil Pae pargi perepäev, seal on sport, kunst ja muusika ja ka kõik muu, mis sellise ürituse juurde käib," ütles Vään. 

Tema sõnul saab see olema traditsiooniline koguperesündmus, lastele mõeldud atraktsioonide ja töötubadega ning Uku Suviste kontserdiga. 

Vään rõhutas, et kõik üritused on linnarahvale tasuta. "Selleks, et veidi kompenseerida ebamugavust, mida kõik need tee sulgemised ja ümbersõidud võivad tekitada," ütles Vään. 

Tema ise avaldas lootust, et inimesed on usinad osalejad ja saavad kõiges, mida neile pakkuda üritatakse, hoogsalt osa. 

Vään kutsus kõiki vaatama üle Kanali kõndimist. Ise lubas ta sellele oma kabineti aknast kaasa elada. 

"Tore, kui midagi toimub," ütles Vään rahulolevalt. 

 

 

Laadimine...Laadimine...